472 Büro Memuru Alımı için İŞKUR Üzerinde İlan Yayımlandı! Tüm İller için Liste

Türkiye İş Kurumu üzerinden Büro Memuru alımı için ilan yayımlandı. Büro Memuru Genel, İdari İşlet ve Dış Ticaret alanında yayımlanan duyurular ile 472 kişi alınacak. Söz konusu alımlara başvurular ise en az lise düzeyinden yapılacak.

472 Büro Memuru Alımı için İŞKUR Üzerinde İlan Yayımlandı! Tüm İller için Liste

Özel sektör firmaları, Türkiye İş Kurumu üzerinden kendi ihtiyaçlarına göre farklı kadrolarda iş ilanları yayımlıyorlar. En fazla alım ilanına sahip ve en çok aranan kadrolardan bir tanesi de Büro Memuru pozisyonu.Özel sektör firmalarına yapılacak büro memuru alımlarına başvuru yapmak isteyecek adaylar için güncel duyuruları yeniledik. 

BÜRO MEMURU ALIMI YAPILACAK

İŞKUR aracılığıyla duyurulan büro memuru alımlarının çok büyük bir kısmı özel sektör firmaları için yayımlandı. Ayrıca alımlarda kamu kurumlarına ve belediyeler için de duyurular bulunmakta.

Kamugundemi.com olarak bizlerde bu ilanları tümüyle derledik. Nisan ayının sonunda güncellenen ve başvuruları Mayıs ayı başından itibaren alınacak olan Büro Memuru alım ilanlarında en önemli detay mesleki yeterlilik. Özel sektör firmaları alım yapacakları pozisyonlarda adayların tüm mesleki yeterliliklere sahip olmalarını istiyor. 

Mayıs 2021 dönemi için geçerli olan ilan listesinde ise güncel kadro detayları şu halde. 

Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için İŞKUR'da 2 iş ilanı yayımlandı. 

Büro Memuru (Genel) 461 kadrosu için İŞKUR'da 2 iş ilanı yayımlandı. 

Büro Memuru (İdari İşler) 9 kadrosu için İŞKUR'da 2 iş ilanı yayımlandı. 

BAŞVURULAR ÖNCESİ DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Yukarıda da vurguladığımız gibi özel sektör bünyesinde yapılacak alımlar tamamen mesleki koşulların sağlanması esasına göre yapılır. 

Bu kapsamda adaylar kendi illeri için yayımlanan ilanları incelerken firmaların faaliyet alanlarına ve büro memuru kadrosu için alacakları personelleri hangi alanda görevlendireceklerini inceleyecekler. Bu kapsamda firmalar lise mezunu, önlisans mezunu yada lisans mezunu adaylar talep edebilirler. Bazı ilanlarda herhangi özel koşul bulunmazken bazı duyurularda adaylardan yapacakları görevlere dair çok sayıda ek koşul talep edilir. 

İŞKUR İş İlanlarını Kadro Kadro Takip Etmek için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İLANLARA BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN

İŞKUR üzerinden ilan edilen Büro Memuru Genel, Büro Memuru İdari İşler ve Büro Memuru Dış Ticaret kadroları için adayların kurumun sitesine üye olmaları gerek. 

Büro memuru İlanları için TIKLAYINIZ

İnternet üzerinden başvuru imkanının yer aldığı duyurular için adaylar İŞKUR üyelikleri ile sisteme giriş yapacaklar. Ardından ise yukarıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar. Kendilerine uygun duyuru bulanlar başvurularını 'Başvuru Yap' butonu ile elektronik olarak yapabilecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@