413 Büro Memuru, 55 Danışma Memuru İlanı İŞKUR'da Yayımlandı

Lise, Önlisans ve Lisans düzeyinden mezun olan ve iş arayan adaylar arasından Büro Memuru ve Danışma Memuru alımı yapılacak. Özel sektör firmaları İŞKUR üzerinden duyuru yayımladılar. Alımların çoğu özel sektöre yapılacağı için adayların mesleki koşulları sağlamaları ilanlara başvurular için yeterli olacaktır.

413 Büro Memuru, 55 Danışma Memuru İlanı İŞKUR'da Yayımlandı

İŞKUR İş İlanları sayısı tam kapanma sürecinin etkilerinin yaşandığı Mayıs ayının ilk günlerinde 55 binin üzerinde bulunuyor. 

Bu dönemde iş arayanlar için firmaların yayımladığı, diğer adayların da ilgi gösterdiği iki kadro bulunuyor. Bu kadrolar Büro ve Danışma Memuru pozisyonları. İŞKUR'da Mayıs ayının ilk haftası itibariyle Büro Memuru (Genel) kadrosu için 413, Danışma Memuru kadrosu için ise 55 iş ilanı bulunuyor. 

BÜRO MEMURU ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilen büro memuru alım ilanları 3 farklı kategoride yayımlanıyor. 

İlanların çok önemli bir kısmı Büro Memuru Genel pozisyonu için duyuruluyor. Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ancak aralarında kamu kurumlarının da yer aldığı iş ilanlarında ayrıca Büro Memuru Dış Ticaret ve Büro Memuru İdari İlişkiler kadrosu bulunuyor. 

Güncel ilan listesinde Büro Memuru Genel kadrosu 413 İŞKUR İş İlanı yayımlandı. Bunun yanında Büro Memuru İdari İşler kadrosu için 8, Büro Memuru Dış Ticaret kadrosu için ise 1 duyuru yayımlandı. 

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Danışma Memuru alım ilanları Türkiye geneli birkaç şehir için duyuruldu. 

İlanların tamamına yakına özel sektör firmaları tarafından yayımlandı. Farklı iş kollarında faaliyet gösteren firmaların yayımladıkları duyurularda alımların en az lise düzeyinden olacağı bildirildi. Danışma memuru alım ilanlarında görev alacak adayların ise bazı özel şartları sağlamaları gerek. 

Bu kadroya özel ilan edilen şartların başında güçlü iletişim yeteneği geliyor. Firmalar bu kadroya yapılacak alımlarda, danışma memurunun görevi gereği bilgi aktarımı yapması gerektiği ve bu süreçte tüm iletişim araçlarının etkin kullanılması talep ediliyor. 

İŞKUR İş İlanlarından ilk haberdar olmak için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURU İŞLEMLERİ İÇİN

Yukarıda yer alan iki kadro için başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden yapabilecekler. 

413 Büro Memuru alım için TIKLAYINIZ

55 Danışma memuru alımı için TIKLAYINIZ

Bağlantılara tıklayrak ilanlara ulaşacak olan vatandaşlar İŞKUR üyelikleri ile sisteme giriş yapacaklar. Sisteme giren vatandaşlar bağlantılar ile iş ilanlarına ulaşacaklar. Ardından kendilerine uygun duyuru bulanlar İŞKUR üzerinden başvurularını kuruma iletecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@