31 Şehir İçin İlan Edildi Pazartesi Başlıyor! İl İlçe Belediyelere İşçi Memur Alınacak

31 farklı şehirde belediyelere ve belediye iştiraklerine hem memur alımı olacağı hemde işçi alımı olacağı bildirildi. KPSS şartı olmayan öğrenim ve mesleki şartları sağlayanların başvuru yapabileceği ilanları il il haberimizde bulabilirsiniz. Hangi belediyelerde memur alımı olacağı, adayların hangi şehirler için başvuru yapacakları, ilanların tamamının başvuru kılavuzu haberimizde.

31 Şehir İçin İlan Edildi Pazartesi Başlıyor! İl İlçe Belediyelere İşçi Memur Alınacak

İl ilçe belediye başkanlıklarına başkanlıklarına bağlı iştirak firmalar İŞKUR üzerinden yayımladıkları kurum dışı iş ilanları ile personel alımı yapacaklarını duyuruyorlar. 

Personel alımları alım yapılacak kadronun durumuna göre memur yada işçi pozisyonlarına olacak. Haziran ayı öncesi, hafta başından itibaren başvuru yapabileceğiniz duyuruların neler olduğunu kamugundemi.com olarak araştırdık. 

BELEDİYE İŞTİRAKLERİNE PERSONEL ALIMI

KPSS şartı olmadan, özel şart olmadan sadece mesleki şartlar ve öğrenim koşulu ile personel alımları yapılacağı bildirildi. 

İlanlarda yer alan açık kadroların çoğunluğu işçi pozisyonları için yayımlandı. Ancak vasıflı personel kadrolarına da çok sayıda alım yapılacak. İlanlar tek tek incelediğinde toplam 31 farklı şehirde alım olacağı görülüyor. 

Ayrıca bazı belediyeler için birden fazla ilan bulunuyor. Örneğin sadece Van için yayımlanan ilan sayısı 10'dan fazla ayrıca. Hemen hemen her şehir için birden fazla iş ilanı var. Bazı şehirlerde bu sayı 3 veya 4 olabiliyor. 

HANGİ 31 ŞEHİRDE PERSONEL ALIMI OLACAK?

İŞKUR Kurum Dışı İş İlanları kapsamında Pazartesi gününden itibaren başvuruları alınacak perosnel alımları aşağıda yer alan 31 şehirde olacak. 

Aydın, İzmir, İstanbul, Konya, Afyonkarahisar, Balıkesir, Yalova, Ordu, Antalya, Trabzon, Manisa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, Van, Sivas, Isparta, Bursa, Aksaray, Erzurum, Kütahya, Ağrı, Tekirdağ, Adıyaman,mersin, Karaman, Kastamonu, Kırklareli, Bartın, Burdur. 

İl İl Yayımlanan Duyuruları İncelemek, Öğrenmek ve Takip Etmek için Uygulamalarımızı İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

MEMUR KADROLARI NELER?

İlanlar arasında yer alan memur kadroları arasında büro memuru, öğretmen, eğitmen, danışman, teknisten, tekniker, mühendis, saha personeli, sağlık personeli, ofis personeli, veznedar, muhasebeci, şoför, güvenlik, evrak memuru kadroları bulunuyor. 

İŞÇİ KADROLARI NELER?

İlanlarda onlarca meslek grubundan işçi alım ilanı bulunuyor. Adaylar kendi şehirleri için ilan edilen duyuruları tek tek incelemeliler. Ancak genel olarak kadrolar beden işçisi, inşaat işçisi, temizlik personeli, büro işçisi, şoför, güvenlik, bekçi, meslek ustaları, aşçı ve yardımcıları, garson ve benzeri kadrolar, hizmet alanlarında görevlendirmek üzere personeller. 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi belediye iştiraklerine yapılacak personel alımları İŞKUR Kurum Dışı Personel Alım İlanları sayfasından yayımlanır. Adaylar iş ilanlarına, duyurulara bu sayfalar üzerinden ulaşabilirler. 

İlanlara ve başvuru kılavuzlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

BAŞVURULARDA DİKKAT EDİLECEK HUSUS SÜRE

Söz konusu işçi ve memur alım ilanlarında adaylar başvuru sürecine çok dikkat edecekler. Başvuru süreci genellikle iki veya üç günlük oluyor. Belediye iştirakleri ayrıca bazen tek günlük sürelerle başvuru süreci belirleyebiliyorlar. İlanların hemen hemen tamamına başvurular kuruma şahsen yapılıyor. 

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@