3 Şehre 180 Belediye Personeli Alınacak! Beden İşçisi, Büro Memuru, Şoför

3 farklı şehirde yer alan belediye birimleri yayımladıkları duyurular ile hem işçi hem memur alımı yapacaklarını ilan ettiler. Belediye iştirakleri tarafından yayımlanan ilanlarda farklı iş kollarından çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan edildi.

3 Şehre 180 Belediye Personeli Alınacak! Beden İşçisi, Büro Memuru, Şoför

Belediye başkanlıklarının iştirak firmalarına personel alımları yapılıyor. Bu alımların bir kısmı İŞKUR üzerinden adaylara duyuruluyor. Kamugundemi.com olarak gün içinde yayımlanan 3 farklı duyuruyu başvuru kılavuzları ile birlikte sizlerle buluşturuyoruz. 

BELEDİYELERE İŞÇİ ALIMI

Yayımlanan ilanların 3 farklı şehirde olduğunu sizlere duyurmuştuk. Bu kapsamda alım yapılacak olan şehirler İzmir Bornova, Çanakkale Bozcaada ve Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak duyuruldu. Bu 3 kentte yapılacak alımların tamamı belediye iştiraklerine yada doğrudan belediyelere yapılacak. 

İzmir Bornova Belediyesi - 30 İşçi Alınacak

Yayımlanan duyuruya göre İzmir Bornova Belediyesi 30 işçi alımı gerçekleştirecek. Alımlar tek bir kadrodan Beden İşçisi pozisyonundan olacak. İlana başvurular 16 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Başvuru şahsen yapılacak. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi - 145 Personel Alınacak

Yayımlanan personel alım ilanında Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 10 Beden İşçisi, 118 Şoför, 1 Büro Personeli ve 16 Kamyon Şoförü alımı yapacağını bildirdi. Belediyenin yapacağı toplam personel alımı 145 olarak duyuruldu. İlana başvurular için bir gün süre verildi. 

Çanakkale Bozcada Mahalli İdari -  5 İşçi Alınacak

Adayların başvuru yapabileceği son duyuruda ise Çanakkale Bozcada Mahalli İdari birimlerine 5 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Kale temizliği için 3 erkek temizlik personeli alımı yapacak olan belediye bunun dışında 2 kadın personel istihdam edecek. 11 Mayıs son başvuru tarihi. 

BAŞVURU KILAVUZLARI

Yukarıda yer alan 3 kamu kurumunun personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için başvuru kılavuzları yayımlandı. Adaylar başvurularını o kılavuzlar esasına göre yapacaklar. Ayrıca iletişim numaraları üzerinden kurumdan doğrudan bilgi alabilecekler. 

İzmir Bornova işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çanakkale Bozcaada işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Mersin Büyükşehir Belediyesi işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

BELEDİYE MEMURU VE İŞÇİSİ ALIM İLANLARINI KAÇIRMAYIN

Kamugundemi.com olarak belediyeler ve diğer tüm kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanları anlık paylaşıyoruz. Bu ilanlardan anında haberdar olmak için aşağıda yer alan bağlantılardan uygulamalarımızı telefonlarınıza indirebilirsiniz. 

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@