211 İŞKUR İş İlanı Duyuruldu! Yönetici Asistanı ve Sekreter Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden ilan edilen personel alım ilanları arasında Yönetici Asistanı ve Sekreter kadroları için yeni duyurular yayımlandı. Bayram öncesi dönemde ilan edilen ve bayram sonrası dönemde de başvuru yapılabilecek kadrolar için 211 duyuru bulunuyor.

211 İŞKUR İş İlanı Duyuruldu! Yönetici Asistanı ve Sekreter Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve adayların yakından takip ettiği kadrolara dair iş ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

Bayramdan önceki süreçte ilan edilen yeni duyurular kapsamında farklı meslek gruplarından personel alımları olacağı ilan edildi. Ofis ortamında çalışmak isteyenler için ise iki kadroda toplam 211 personel alımı yapılacağı bildirildi.

2 KADRODA 211 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR'dan iş arayanlar için sekreter kadrosu için ve Büro Yönetimi Yönetici Asistanı kadroları için duyurular mevcut. Tam kapanma sürecinin ardından işyerini açma hazırlığında olanlar için ilan edilen duyurularda farklı mesleki özelliklerde alımlar olacak. 

İki kadro için toplam 211 personel alımı yapılacağı bildirildi. İlanları değerlendirmek isteyen adaylar için Büro Yönetimi Yönetici Asistanı ve Sekreter kadroları için kadro kontenjan detaylarını paylaşıyoruz. İşte kadrolar ve alım yapılacak personel sayıları. 

Sekreter  kadrosu için İŞKUR üzerinden 142 personel alımı yapılacağı bildirildi. 

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı Meslek Elemanı pozisyonunda iş arayanlar için açık kadro sayısı 69 olarak duyuruldu. 

Farklı Kadrolarda Yayımlanan İŞKUR İş İlanlarını Yakından Takip Etmek için Uygulamalarımızı Telefonunuza İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yukarıda yer alan kadrolar için başvuru yapacak adaylar başvurularını firmaların özel isteklerine göre yapacaklar. 

Her firma kendisine özgü belirlediği başvuru şartları ile personel istihdamı yapacak. Adayların firmanın faaliyet alanına göre belirlenen şartlara haiz olmaları gerek. İlanlarda adayların lise, önlisans veya lisans mezunu olmaları gerektiği, etkin iletişim becerisine sahip olmaları, diksiyonu düzgün, dikkatli ve sorumluluk sahibi olmaları gerektiği ve Microsoft Office uygulamalarında deneyimli olmaları istenir. Bunların dışında ek koşullarda ilanlarda yer alabilir. 

Sekreter  kadrosu için TIKLAYINIZ

Büro Yönetimi Yönetici Asistanı kadrosu için TIKLAYINIZ

İlanlara başvuru yapacak adaylar öncelikle yukarıda yer alan bağlantılar üzerinden iş ilanları sayfasına ulaşacaklar. Buradan kendilerine uygun ilanları bulan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Başvurular İŞKUR üyeliği ile elektronik olarak yapılabilecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@