1943 Temizlik Görevlisi İş İlanı! Şehir Şehir Liste İŞKUR Başvuru Adresi

Türkiye İş Kurumu üzerinden temizlik görevlisi kadrosuna çok sayıda personel alımı yapılıyor. Personel alımları en az okur yazar düzeyinden olurken iş arayanların sağlamaları gereken bazı genel koşullar bulunuyor.

1943 Temizlik Görevlisi İş İlanı!  Şehir Şehir Liste İŞKUR Başvuru Adresi

İş arayanlar ile işçi alımı yapacak olan firmalar arasında köprü görevi gören İŞKUR'da on binlerce iş ilanı yayımlandı. 

Haziran ayında tedbirlerin esnetilmesi, iş yerlerinin açılması ve yaz döneminin başlamasının ardından çok sayıda şehirde farklı meslek alanlarında iş ilanları geldi. Bu iş ilanları arasında en fazla duyuruya sahip kadroların başında da Temizlik Görevlisi pozisyonu bulunuyor. 

TEMİZLİK GÖREVLİSİ KADROSU İÇİN İŞ İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular ile Temizlik Görevlisi kadrosu için 1500'den fazla duyuru yayımlandı.

Türkiye geneli 81 il genelinde temizlik personeli kadrosu için yayımlanan ilanlara ulaşmak isteyen adaylar için duyuruları derledik. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR'da yayımlanan ilanlara ulaşabilecek adaylar başvurularını da elektronik olarak yapabilecekler. 

Peki Temizlik Personeli kadrosu için yayımlanan iş ilanlarına kimler nasıl başvuru yapabilir?

KADROLAR VE KONTENJANLAR

Temizlik Görevlisi 1593

Beden İşçisi (Temizlik) 342

Temizlik Görevlisi (Hastane) 8 

BAŞVURU KOŞULLARINA DİKKAT

Temizlik personeli kadrosu için istihdam edilecek personellerden firmalar çok özel koşullar talep etmezler. Ancak çalışanların talep edilen tüm genel ve mesleki koşulları da sağlamaları istenir. Bu kapsamda çoğu ilanda ortak olan o koşullar ana başlıklarıyla şöyle.

18 yaşını tamamlamış olmak. Temizlik görevlisi mesleği için en az ilköğretim mezunu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmadığını belgelemek, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Kamugundemi.com olarak aşağıda Temizlik Görevlisi kadroları için yayımlanan iş ilanları bağlantısını aktarıyoruz. Adaylar bu bağlantı üzerinden temizlik görevlisi kadrosu için yayımlanan tüm duyurulara ulaşacaklar. 

Temizlik Görevlisi Kadrosu için TIKLAYIN

İlanlara ulaşan adaylar kendi şehirler için arama yapabilirler. Şartları kendilerine uygun duyuru bulan adaylar başvurularını İŞKUR üyelikleri üzerinden internetten yapabilecekler. 

Yorumlar (1)
Hatice kandıran 4 gün önce
İş ariyorum corum osmancikda yaşiyorum yaşim 48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@