18 Mayıs 1 Haziran İŞKUR İş İlanları! 18 Yaşından Büyük Olup İş Arayanlar

18 yaşından büyük olup iş arayanlar için İŞKUR üzerinden çok sayıda duyuru yayımlandı. Farklı meslek gruplarına duyurulan ilanları kadro kadro haberimizde inceleyebilirsiniz.

18 Mayıs 1 Haziran İŞKUR İş İlanları! 18 Yaşından Büyük Olup İş Arayanlar

Tam kapanma sürecinin sona ermesinin ardından yaz dönemine hazırlanan işletmeler personel alım ilanlarını yayımlamaya başladılar. 

Çok sayıda meslek grubunda yeni hafta başında ilan yayımlandı. Bir önceki haftasonu 39 bin bandında olan İŞKUR İş İlanları sayısı yeni hafta başında 46 bin ile 47 bin arasında yer alıyor. 47 bin iş ilanı arasından kendine uygun iş arayanlar için tüm ayrıntıları aktarıyoruz. 

MESLEĞİNİZE GÖRE ARAMA YAPIN

İŞKUR üzerinden yeni duyuruları takip etmek isteyenler mesleklerine göre arama yapabilirler.

Örneğin inşaat işçisi olan bir çalışan kendi iş alanında yeni yayımlanan duyuruları aşağıda yer alan metodla görüntüleyebilir. Kamu Gündemi olarak paylaştığımız görselde yer alan meslek adlı bölüme iş aradığınız kadronun adını yazın. Başka hiçbir alanı doldurmayın. Diğer tüm seçenekler boş kalsın. Bu şekilde ara butonuna basın. Bu sayede iş aradığınız kadro için yayımlanan tüm duyuruları görüntüleyeceksiniz. 

Yukarıda yer alan görselde büro memuru alımları için yapılan arama detayları yer alıyor. Adaylar kendi iş aradıkları alanlar için bu yöntemi kullanabilirler. Bu şekilde hem kendi şehirlerinde hem kendi mesleklerinde yayımlanan tüm duyurulara ulaşabilirsiniz. 

İŞKUR İLANLARINA İNTERNET BAŞVURU İŞLEMLERİ

İŞKUR üzerinden duyurulan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce sistem üzerinden üyelik oluşturacaklar. 

Üyelikleri olmayan adaylar İŞKUR'un web sitesi üzerinden üye ol, kayıt ol butonuna tıklayacaklar. Burada karşılarına iş arayan yada iş veren seçenekleri çıkacak. İş Arayan sekmesi üzerinden kayıt oluşturulacak. 

İŞKUR üyelik sistemine kaydedilen bilgiler çok önemli. İş başvurusunda bulunabilmeniz için tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerek. Adaylar bu şekilde ilanlara elektronik olarak başvuru yapabilirler. Üye olan adaylar daha T.C. numarası ve şifreleri ile sisteme istedikleri zaman giriş yapabilirler. 

İŞKUR İş İlanlarını Yakından Takip Etmek için Uygulamalarımızı Telefonunuza İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

EN FAZLA ALIM İLANI OLAN KADROLAR

İŞKUR aracılığıyla yeni yayımlanan duyurularda işçi alımları için çok fazla duyuru yayımlanmış durumda. Adayların işçi kadroları dışında büro memuru, evrak personeli, veznedar gibi kadrolar için de başvuru yapabilecekleri ilanlar var. Eğitmen öğretmen, teknik personel, vasıfsız işçi, sağlık personeli, saha personeli, meslekler, usta kadroları gibi onlarca meslek alanından 46 bin iş ilanı bulunuyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@