1 Haziran Açılma Öncesi 70 Bin İlan Birden! 18 Yaşından Büyükler, Art Arda İlanlar Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden duyurulan personel alım ilanı sayısı 70 bin bandını aştı. İŞKUR aracılığıyla personel alımı yapacağını duyuran firmalar çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacaklar. İş arayanlar için hem vasıflı personel alım ilanları hemde vasıfsız işçi alım duyurularını derledik.

1 Haziran Açılma Öncesi 70 Bin İlan Birden! 18 Yaşından Büyükler, Art Arda İlanlar Yayımlandı

İŞKUR aracılığıyla personel alımı yapmak için çok sayıda firma ilan yayımladı. Kısa süre öncesinde kadar 81 il için iş ilanı sayısı 40 bin seviyesindeydi. Bu duyurular tam açılma beklentisi ve işletmelerin yeniden açılması ümidiyle arttı. 

Mayıs ayının son günleri ve Haziran ayının ilk dönemi itibariyle İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanları sayısı 70 bin seviyesini aştı. İŞKUR'da yayımlanan güncel iş ilanı sayısı ise 70 bin 300 seviyesinde yer alıyor. İş arayanlar için ilanları derledik. 

İŞ ARAYANLAR 70 BİN İLAN ARASINDAN KENDİ MESLEĞİNİZ İLE İLGİLİ DUYURULARI BULUN

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular arasından adaylar kendi mesleklerine dair ilanları bulmak için belli arama metotlarını kullanabilirler. Bunun için adayların sadece meslek ve şehir seçimi yaparak arama yapmalarını öneriyoruz. Çok sayıda firma iş ilanlarını genel başvuru koşulları ile yayımlamakta. Bu kapsamda adayların ilanlara en kolay şekilde ulaşabilmeleri için arama ekranında en sade şekilde arama yapmalarında yarar var. 

Sadece Meslek ve Şehir Seçin

Yukarıda yer alan görselde Beden İşçisi (Genel) kadrosu için yayımlanan ilanları derledik. 10 binden fazla açık kadronun yer aldığı bu pozisyonda iş arayanlar sadece Meslek yazan alan iş aradıkları kadroyu ve yaşadıkları şehirleri seçerek arama yapacaklar. 

Bu iki kriterle yapılan aramalar ile aranılan meslek grubunda ilan edilen tüm iş ilanlarına ulaşabilecekler. 

EN DİKKAT ÇEKEN KADROLAR

Bilindiği üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda meslek grubunda personel alım ilanı bulunuyor. Alımların çoğu işçi kadrolarına da olsa da farklı öğrenim düzeyinden mezun olan adaylar için de ilanlar bulunuyor. Bu kadroların bazılarını güncel kontenjanları ile derledik. 

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 671

Şoför-Yük Taşıma 698

Güvenlik Görevlisi 368

Şoför (Yolcu Taşıma) 124  

Büro İşçisi 67

Büro Memuru (Genel) 278

Hasta Danışmanı 10

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi 9 

Tüm İş İlanlarından Haberda Olmak için Uygulamalarımızı İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

TEK KADRODAN 14 BİN 192 İŞ İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan onca iş ilanı arasında en fazla duyuru Beden İşçisi (Genel) kadrosu için yayımlandı. 

Türkiye geneli 81 şehirde yer alan firmalar tarafından yayımlanan duyurularda, toplam 14 bin 292 işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Meslek ve öğrenim şartı olmayan bu kadroya en az okur yazar düzeyinden personel alımı yapılacak. 

Beden İşçisi (Genel) kadrosu için ilan edilen kadro sayısı: 14292

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Alımlar için başvuru yapacak adaylar başvurularını  İŞKUR İl Müdürlüklerinden yapabilecekler. Bunun yanında adaylar başvurularını İŞKUR'un web sitesinden online yapabilirler. İŞKUR sistemine üye olan adaylar üyelikleri üzerinden başvurularını elektronik olarak tamamlayabilirler. 

İŞKUR Açık İş İlanları sayfası için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@