Boğaziçi Üniversitesi En az Lise Mezunu Personal Alımı Yapıyor!

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan duyuru ilanında Türkiye iş Kurumu İŞ-KUR üzerinden en az lise mezunu temizlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

İŞKUR İlanları 19.03.2020, 00:19 19.03.2020, 08:52
Boğaziçi Üniversitesi En az Lise Mezunu Personal Alımı Yapıyor!

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan duyuru ilanında Türkiye iş Kurumu İŞ-KUR üzerinden en az lise temizlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan duyuruda "Üniversitemizin birimlerinde Sürekli İşçi olarak istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 4/D maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında temizlik personeli olarak çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığı ile sürekli işçi alınacaktır." ifadelerine yer verildi.

ÖZEL ŞARTLARI

1) Temizlik Personeli (15 kişi) 1) En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak. (Öğrencilikle ilişiği olmamak.)

2) Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

3) İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek.

4) 18 yaşını tamamlamış ve 39 yaşını doldurmamış olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Talep şartlarını taşıyan adaylar, 19 MART 2020 - 23 MART 2020 tarihleri arasında İŞKUR il müdürlüklerinden/ hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Diğer Detaylar ve Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@