İş Bankası'ndan telefonla müşteri olanlara özel 200 TL para!

İş Bankası, NFC destekli telefona İşCep indirilip müşteri olunması durumunda müşteriye 200 TL MaxiPuan vereceğini açıkladı. Kampanya için son gün 31 Ekim olarak açıklanmıştı fakat banka kampanyayı 31 Aralık'a kadar uzatma kararı aldı.

Finans 13.11.2021 - 01:52 13.11.2021 - 01:53 Mustafa Çokyaşar

Alışveriş için nakit ihtiyacı olanlara İş Bankası, tek tıkla 200 TL veriyor. Kampanyadan faydalanmak için İşCep üzerinden İş Bankası ailesine katılmak yetiyor. 

İŞ Bankasından yapılan açıklamaya göre; 31 Aralık 2021 tarihinde son bulacak kampanyadan faydalanmak için vatandaşların İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması kapsamında İş Bankası müşterisi olarak İş Bankası kredi kartına başvurması gerekiyor.

Cep telefonunda NFC özelliği olanlar, “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğine tıkladıktan sonra kısa bir form dolduruyor. Ardından da teni tip TC kimlik kartınızdaki çipi NFC uyumlu telefona taratmaları gerekiyor. Sonrasında ise "Yüz Tanımayı Başlat” butonunu tıklayıp yüzünü kameraya tanıtarak yüz biyometrisi doğrulaması yapmaları gerekiyor. Son aşama ise müşteri temsilcisi ile anında yapılan görüntülü konuşma oluyor. 

is-bankasi-200-tl-para-veriyor

Bu MaxiPuan 15 gün içerisinde hesaba yükleniyor ve 10 gün içerisinde kullanılması gerekiyor. Eğer kullanılmazsa tanınan MaxiPuanlar geri alınıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@