İş Bankası Tek Bir SMS İle Müşterilerine 8.000 TL Kredi Veriyor! Anında Şubeden Alabilirsiniz

İş Bankası bayram kredisi kampanyası temmuz ayının son dönemine kadar devam edecek. Bu süreç içinde bankadan kredi kullanacaklar için özel kredi olanakları sunuluyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

İş Bankası bayram sonrası, yaz dönemi veya diğer farklı ihtiyaçlar için hem yüksek limitli hem de düşük limitli kredi olanakları sunuyor. Bankanın sunduğu olanaklar ile düşük limitli kredi kullanacaklar ise şubeye gitmeye gerek olmadan kredilerini kullanabilirler.

İŞ BANKASI'NDAN KREDİ FIRSATI

İş Bankası bayram kredisi kampanyası başlatan bir kaç bankadan biriydi. Son dönemlerde kredi faiz oranlarında indirime giden ve daha uygun faizlerle kredi sağlayan İş Bankası'nın temmuz sonu fırsatlarını inceledik. Bankanın hem yeni faiz oranları hemde esnek ödeme seçenekleri haberimizde.

Nakit ihtiyacı olanlar için banka 50.000 TL'ye kadar anında kredi olanağı sunuyor. Anında kredi olanağı ile müşteriler krediler için online başvuru yapıyorlar. Dijital kanallar üzerinden yapılan bu başvuruların kabul edilmesi durumunda kredi anında çekilebiliyor. Ancak her müşteri 50.000 TL kredi için anında onay almıyor. Diğer bankalarda olduğu gibi İş Bankası'da özel şartlar uyguluyor.

Aylık ortalama 3.000 TL maaş alan bir çalışan için kullanılabilecek kredi limiti aylık 1500 TL taksitle kullanılabilecek 36 ay vadeli kredidir. Bu kredi kullanımı ayrıca kredi risk puanı güvenli olanlar için geçerlidir. Bu kapsamda 3.000 TL maaş alan bir çalışan 35 bin TL ile 45 TL arasında kredi kullanabilir. Asgari ücretli çalışanlar için bu rakam ise 30 bin TL ile 38 bin TL arasında olur.

İş Bankası Kredi Özellikleri Neler?

-İş Bankası'nın temmuz sonunda uyguladığı güncel faiz oranı yüzde 1.65.

-Banka müşterilerine kredi kullanımlarında sigorta uygular.

-Kredi tahsis ücreti kullanılacak krediye göre değişir. 8.000 TL kredi için 42 TL'dir.

-Geri ödeme süreci 3 aydan 36 aya kadar uzanır.

Ödeme ertelemek isteyenler için 3 ay ödeme erteleme imkanı sağlanır.

8.000 KREDİ ÖDEME PLANI

isbankasikredi1

Bankadan 8.000 TL kredi kullanıp 36 ay vade ile ödemek isteyenler için geri ödemeler aylık 312 TL ile yapılacak. Kredi geri ödemelerinde yıllık maliyet yüzde 25 bandında olacak. Aylık faiz ise yüzde 1.65 olarak uygulanacak.

HABERİ PAYLAŞ: