İş Bankası akıllı telefon kullanan müşterilerine 50 TL verecek!

İş Bankası akıllı telefonunu kullanarak ödeme yapan müşterilerine 50 lira para vereceğini açıkladı.

Finans 12.10.2021 - 16:09 12.10.2021 - 16:10 Mustafa Çokyaşar

1 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması içersinde yer alan Pazarama Araçta Ödeme menüsüne girerek kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ve Maximum Mobil uygulaması ile ödeyeceğiniz ikinci ve sonraki 125 TL ve üzeri her yakıt alışverişinizde 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazanabileceksiniz.

Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil'in içindeki Pazarama Araçta Ödeme uygulamasına dahil akaryakıt istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi, Opet, Aytemiz, Lukoil Doldurgeç Araçta Ödeme menüsü üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyadan her gün 1 defa faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde 125 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar, yalnızca Maximum Mobil’in içindeki Pazarama'da; Online Alışveriş, Market Siparişi, Araçta Ödeme ve Yemeksepeti'nden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 5 Kasım 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Kasım 2021(bu tarih dâhil)’dir.  Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabiliyor.

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Maximum Mobil uygulamasını maximum.com.tr/indir adresinden indirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@