İnternetten Alışveriş Yapanlar Dikkat! Son Tarih 30 Kasım, Acele Eden Kazanacak

E-Ticaret Alışverişlerini Kuveyt Türk Kartıyla Yapanlara Altın Hediyesi! 200 TL ve Üzeri Tüm İnternet Alışverişlerinde Geçerli.

Finans 21.11.2021 - 01:00 21.11.2021 - 01:00 Serhat Karaman

Altın bankacılığı dendiğinde ilk akla gelen isim olan Kuveyt Türk, müşterilerine çeşitli kampanyalarla altın dağıtmaya devam ediyor. 2021 yılı boyunca çeşitli kampanyalarla altın dağıtan Kuveyt Türk, yeni kampanyasını da e-ticaret alışverişlerine yönelik düzenliyor. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerle altın kazanabileceğiniz bu özel kampanyanın detayları haberimizde.

Kuveyt Türk; Sağlam Kart, Seyyah Kart, Özel Bankacılık kredi kartı ve Sale Plus kart kullanan müşterileri için yeni bir kampanya düzenledi. Bu kampanya, yalnızca internet üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli. Alışverişinizi internet üzerinden yapıyorsanız bu harcamalarda Kuveyt Türk kartınızı kullanarak 200 TL’yi aşan harcamalarınız dahilinde 50 TL altın para ödülü kazanabilirsiniz.

Son Tarih 30 Kasım, Acele Eden Kazanacak

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın altın puan ödüllü kampanyası, 30 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihlerde yapacağınız harcamalarda Kuveyt Türk’ün seçili kartlarından birini kullanırsanız kampanyadan ödül almaya hak kazanabilirsiniz. 200 TL’yi aşan harcamalarınızda 25 TL, toplamda 2 defalık alışverişte ise 50 TL altın puan hediye hakkından yararlanabilirsiniz.

Altın ödüllü Kuveyt Türk kampanyasına katılabilmek için ONAY KASIM yazdıktan sonra 2848’e mesaj atabilirsiniz. Mesajınızın ardından en geç 1 dakika içerisinde kampanya başvurunuzun onaylandığına dair bir mesaj alacaksınız. Eğer kampanyaya katılımınızla ilgili bir problem oluşursa, yine en geç 1 dakika içinde SMS ile bilgilendirileceksiniz.

İnternetten Alışveriş Yapanlar Dikkat

Altın hediyeli Kuveyt Türk kampanyası, 25.000 adet müşteri ile sınırlı olduğundan kampanyadan ödül kazanabilmek adına aceleci olmanızda fayda var. SMS ile katılım sağlamanızın ardından yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişte 25 TL altın puan kazanacaksınız. Kasım sonuna kadar başka bir internet alışverişinizin olmaması halinde ödül tutarı 25 TL ile sınırlı olacak. Kasım ayı bitmeden ikinci bir 200 TL ve üzeri alışverişle beraber ödül tutarını 50 TL’ye çıkarabilirsiniz.

İnternet üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerle sınırlı olan bu kampanya, mağazalardan yapacağınız harcamalar için geçerli olmayacak. Ayrıca internet harcamalarınız da yalnızca katılım bankacılığına uygun olan ürün ve hizmetlere yönelik olabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@