İnternet kafelere geri dönülecek! TurkNet büyük zammı duyurdu! Turknet internet fiyatları Ağustos 2022

Neredeyse her şeye gelen zamlardan internet fiyatları da etkilendi. İnternet sağlayıcısı TurkNet, Ağustos ayında yapacağı zammı duyurdu.

İnternet kafelere geri dönülecek! TurkNet büyük zammı duyurdu! Turknet internet fiyatları Ağustos 2022

Ekonomik koşullar neredeyse tüm ürün, mal ve hizmetlere zam gelmesine sebep olurken bir zam da internet fiyatlarına geldi. İnternet sağlayıcıları arasında yer alan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen TurkNet, Ağustos ayı için yapacağı zammı duyurdu.

Özellikle oyuncu ve yayıncıların tercih ettiği, hızlı internet sağlayıcısı TurkNet, yeni yapacağı zammı duyurdu. Sevilen ve tercih edilen internet sağlayıcısının fiyatı görenleri şaşkına çevirdi.

İnternet sağlayıcısı fiyatlarına yaptığı zammı müşterilerine duyurdu. Peki; TurkNet internet fiyatları ne kadar, kaç TL oldu, zam ne zaman gelecek, koşullar ve şartlar neler?

TurkNet Koşulları Neler?

Sevilen ve sıklıkla tercih edilen internet sağlayıcısı TurkNet en çok dikkat çeken özelliği taahhütsüz olması ile ön plana çıkıyor. TurkNet'i pek çok kişinin tercih etmesinin nedenleri arasında, hızlı, taahhütsüz ve uygun fiyatlı olması yer alıyor. Ancak TurkNet'in tüm koşulları böyle değil. İşte TurkNet'in resmi internet adresinde yer alan koşulları;

  • Taahhütsüz ve kotasız internet
  • Beğenmezseniz paranız iade
  • Dünya kalitesinde 1000 Mbps’ye kadar hız
  • Zahmetsiz iptal
  • Netflix'e bağlantıda zirvedeyiz!​
  • Steam'de yüksek performans
  • nPerf 2021 verilerine göre en düşük ping
  • nPerf 2021’e göre Download ve upload’ta bizden hızlısı yok!

TurkNet Nasıl Abone Olunur?

Vatandaşların kolay bir şekilde abone olmasını ve internetlerini kullanmaya hızlıca başlamalarını hedefleyen TurkNet'e abone olmak isteyen kişiler, resmi internet adresi ve çağrı merkezinden bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

1000 MBPS'e kadar hız verebilme özelliğine sahip olan TurkNet, fiyatlarına bir zam daha uygulayacağını duyurdu. İşte detaylar...

TurkNet'ten Büyük Zam!

1 Mart 2022'de 100 TL olan internet fiyatları TurkNet tarafından 139,90 TL bandına çekilmişti. Zamlardan pek çok kullanıcı şikayetçi olmasa da 1 Ağustos 2022 itibarıyla uygulanacak olan zamlardan çok sayıda TurkNet kullanıcısı rahatsızlık duyduğunu gerek sosyal medya platformlarında gerekse Ekşi Sözlük'te belirtti.

TurkNet tarafından yapılan duyuruya göre internet fiyatlarının 1 Ağustos 2022 tarihinden itibaren 169,90 TL bandına çekileceği bilgisi TurkNet müşterilerine verildi.

Zam uygulaması yapan TurkNet, 139,90 TL tutarında 10 aylık faturasını nakit ödeyen kişiler için ise Haziran 2023 tarihine kadar 139,90 TL fatura tutarını sabit tutacağını duyurdu. İşte TurkNet'in bilgilendirme metni;

İnternet kafelere geri dönülecek! TurkNet büyük zammı duyurdu! Turknet internet fiyatları Ağustos 2022 - Resim : 1