Instagram profil görüntülenme geçmişi nasıl açılır, böyle bir özellik var mı?

Sosyal medyada bir anda viral olan video sonrasında kullanıcılar profillerine son 30 gün içerisinde giren kullanıcıları görüp göremeyeceğini araştırmaya başladı. Instagram profil görüntülenme geçmişi nasıl açılır, böyle bir özellik var mı?

Instagram profil görüntülenme geçmişi nasıl açılır, böyle bir özellik var mı?

Instagram profil görüntülenme geçmişi nasıl açılır, böyle bir özellik var mı? Sosyal medyada bir anda viral olan video sonrasında kullanıcılar profillerine son 30 gün içerisinde giren kullanıcıları görüp göremeyeceğini araştırmaya başladı. Bir kız tarafından yapılan paylaşım son günlerde sosyal medyada çok fazla paylaşılmaya başlandı. Kullanıcılar internette bu konu ile ilgili araştırma yapmaya başlarken böyle bir şeyin olup olmadığı araştırılıyor. İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

Bir profil tarafından paylaşılan ve üzerine "Artık profilinize kimin girdiğini görebiliyormuşuz ohaa olaay" paylaşımı sonrasında arkada gözüken görüntüde ise şu ifadelere yer veriliyor.

Instagram profil görüntülenme geçmişi nasıl açılır, böyle bir özellik var mı?

  • Profil görüntülenme geçmişi açılsın mı?

Bu ekran görüntüsü kısa süre içerisinde herkesi heyecanlandırarak böyle bir özelliğin nereden nasıl açıldığı araştırılmaya başlandı. Gelen ilk bilgilere göre ise bu özelliğin Dolap uygulamasında açıldığı ve Instagram için böyle bir özelliğin yer almadığı bilgisine ulaşıldı. Kişilerin araştırmaları sonrasında ise bu sonuca varıldı.