İngiltere'de düzenlenen En Güzel Türk Kadın Oyuncusu sonuçları belli oldu! Listede 10 ünlü kadın oyuncu var..

Son dönemlerde Türk dizilerine olan ilgi her geçen gün artmaya devam ederken sosyal medyada yapılan anketlerde farklı içeriklere doğru ilerletiyor. İngiltere'de düzenlenen En Güzel Türk Kadın Oyuncusu sonuçları belli oldu! Listede 10 ünlü kadın oyuncu var..

İngiltere'de düzenlenen En Güzel Türk Kadın Oyuncusu sonuçları belli oldu! Listede 10 ünlü kadın oyuncu var..

İngiltere'de düzenlenen En Güzel Türk Kadın Oyuncusu sonuçları belli oldu! Listede 10 ünlü kadın oyuncu var.. Son dönemlerde Türk dizilerine olan ilgi her geçen gün artmaya devam ederken sosyal medyada yapılan anketlerde farklı içeriklere doğru ilerletiyor. Buna göre ise gündeme düşen etkinliklerden birisi olan İngiltere'de düzenlenen En Güzel Türk Kadın Oyuncusu Nubia Dergisi tarafından düzenlenen anket ile sonuçlandı. İşte detaylar!

İngiltere'den gelen bilgilere göre Türk oyuncularının ne kadar dikkat çektiği ve ilginin üzerinde olduğunun göstergesi olarak ifade ediliyor. İngiltere'de yayınlanan Nubia Dergisi'nin düzenlediği bir ankette 2022 yılının ‘En Güzel Türk Kadın Oyuncusu’ kategorisinde yer alan isimler dikkat çekti.

Küresel çapta gerçekleştirilen anket ile birlikte en güzel Türk kadın oyuncu belli oldu. 1 Temmuz'a kadar devam eden ankete 52 ülkeden katılım yapılırken sadece Türkiye içerisinde değil yurt dışında ki kişilerinde verdiği oylar belirleyici oldu.

“En Güzel Türk Kadın Oyuncusu” kategorisinde de hepsi birbirinden ünlü ve popüler oyuncularımız ankete dahil oldular. Listedeki 10 Türk kadın oyuncu da dünya çapında, rol aldıkları yapımlarla giderek daha da çok tanınan isimler. Listenin birinci sırasının asla şaşırtmadığını söyleyerek bir ipucu verebiliriz sanırım .İşte tüm detaylar!

Hande Erçel listenin ilk sırasında

İngiltere'de düzenlenen En Güzel Türk Kadın Oyuncusu sonuçları belli oldu! Listede 10 ünlü kadın oyuncu var..

Listenin ilk sırasında oynadığı roller ile birlikte oldukça ünlenen Hande Erçel yer aldı. Özellikle son oynadığı Sen Çal Kapımı dizisi Türkiye sınırlarının da ötesinde Latin Amerika ülkelerine kadar açılırken Hande Erçel ise listenin ilk sırasında ki yerini aldı. Erçel, İspanya, Türkiye, İtalya, Brezilya gibi ülkelerden gelen yoğun oylarla birinciliği elde etmeyi başardı.

Listenin ikinci sırasında Demet Özdemir yer aldı. Türkiye'de sürekli olarak yurt dışında yapılan anketlerde ilk iki sırada gelen bu ikilinin çok beğenildiği gelen haberler arasında yer alıyor.

“En Güzel Türk Kadın Oyuncusu” kategorisinde 3. sırada ise uzun süredir ekranlarda yer almayan Elçin Sangu geliyor. Kiralık Aşk dizisi ile ününe ün katan Elçin Sangu'nun 2015 - 2017 yıllarında ki oyunculuğu yabancılar tarafından hiç unutulmadı.

İngiltere'de Nubia Dergisi tarafından düzenlenen 2022 En Güzel Türk Kadın Oyuncusu anketinin dördüncü sırasında Özge Gürel yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren başarılı oyuncu listenin ilk 5 sırasında yer almayı başardı.

Listede 5. sırada ise yine tahmin edilmesi zor olmayan bir isim Ebru Şahin var. Hercai dizisi ile kazandığı şöhret sonrasında herkesin konuştuğu kişiler arasında yer alan Ebru Şahin ilk 5'de yer aldı.

6.sırada Burcu Biricik, 7.sırada Özge Törer, 8. sırada Aslı Tandoğan, 9. sırada Öykü Karayel ve 10.sırada ise Beren Saat yer aldı.