ING Bank Vadeli Mevduat Faiz Oranında Sınırları Aşıyor

ING'li olup e-Turuncu Hesap açanlar kazanıyor!

ING Bank Vadeli Mevduat Faiz Oranında Sınırları Aşıyor

ING Mobil üzerinden görüntülü görüşme sonucu e-Turuncu Hesap açmak çok kolay! İlk kez ING müşterisi olacak kişilere e-Turuncu Hesap’ın güncel Hoş Geldin Faizi ile avantajlar dünyasının kapısı açılmaktadır.

ING’li Olmak İçin

Henüz ING bank müşterisi olmayan kişiler kolaylıkla müşteri olarak e-Turuncu Hesap sahibi olabilirler. e-Turuncu Hesap sahibi olmak için yapılması gerekenler şunlardır:

· ING Mobil veya ing.com.tr adresi üzerinden e-Turuncu Hesap başvurusu yapılır.

· ING Mobil üzerinden müşteri temsilcileri ile görüntülü görüşme yapılır.

· Bu görüntülü görüşme sonucunda gerekli koşulları sağlayan kişilerin e-Turuncu Hesap sistemi açılır.

· Mobil uygulama ile e-Turuncu Hesap sahibi olan kişilere güncel Hoş Geldin Faizi uygulanır ve avantajlar dünyasına giriş yapması sağlanır.

Neden e-Turuncu Hesap Açılmalıdır?

e-Turuncu hesap açmak, kişilerin farklı avantajlardan yararlanmasını sağlar. Bu avantajlar sayesinde yatırımlar değer kazanabilir ve maddi zararlar en aza indirilebilir. Bu avantajlardan bazıları kısaca şunlardır:

· Her Zaman Ekstralı Faiz: Hem 90 gün süren Hoş Geldin Faizi boyunca hem de Hoş Geldin Faizi süresinin dolmasının ardından güncel piyasa koşulları da göz önüne alınarak Her Zaman Ekstralı Faiz oranları ile daha fazla kazanca imkan sağlar.

· Her An Para Çekme – Yatırma: İstenilen zamanda para çekilip yatırılabilir. Bu sayede kısa vadeli işlemlerde de uzun vadeli işlemlerde de kazanç sağlanabilir. İş günleri içinde 17:00’dan önce para yatırma işlemi yapılır ise, aynı gün güncel faiz oranı üzerinden faiz kazanılmaya başlanabilir.

· Faize Faiz Kazancı: e-Turuncu hesaba yatırılan her para günlük olarak değerlenir. Ayrıca her gün kazanılan faiz de anaparaya eklenerek kâr sağlamak amaçlanır. Bu sayede hesaptaki para katlanarak çoğalır.

· Alt Limit Olmadan Birikim İmkanı: Herhangi bir alt limit yatırım tutarı olmadan, yani istenirse 1 TL bile olsa iş günlerinde saat 17:00’dan önce hesaba yatırılan ve hesapta bulunan ana paranın tamamı faiz oranı ile hesaplanarak getiri elde eder.

· Farklı Para Birimlerine Faiz: Türk Lirası haricinde Dolar, Euro ve Sterlin gibi farklı para birimlerinde de hesap açılarak faiz oranlarından faydalanılabilir.

e-Turuncu Hesap ile Nasıl Ek Faiz Kazanılır?

e-Turuncu Hesap ile ek faiz kazanmak mümkündür. Aylık 1000 TL harcama yaparak bir sonraki ay boyunca ek faiz kazanma şansı mümkündür.