ING Bank konut kredisi kullanmak isteyenlere 3 bin 484 TL taksitle paketi duyurdu!

Konut sahibi olmak isteyenler için ING Bank kampanyayı duyurdu. Aylık 3 bin 484 TL taksitle ev sahibi olmak için siz de hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

ING Bank konut kredisi kullanmak isteyenlere 3 bin 484 TL taksitle paketi duyurdu!

ING Bank konut kredisi sayesinde kendi evinize sahip olmak ister misiniz? Ev sahibi olmak için zorlanmayın, bankaya başvuru yapın ve kira öder gibi ev sahibi olun. Hayalinizdeki eve sahip olmak için banka başvurularınızı bekliyor. Banka kredi başvurusu yapan kişilere sayısız avantajlar sunmaktadır. Eşit taksitli ödeme avantajından başka eşit ana para ödemeli ve taksitlerin artarak ya da azalarak ödemeli seçenekleri bulunuyor.

ING Bank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kullanmak için başvuruya banka şubesine kadar gitmeniz gerekmiyor. İnternet üzerinden başvurunuzu iletebilirsiniz. Konut kredisi kısmına gelerek buradaki kredi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunu doldurduktan sonra banka temsilcileri formu inceler ve size en kısa sürede dönüş yapar.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Kredi kullanan müşteriler %2,14 faiz öderler. 150 bin TL kredi kullanmanız halinde, 120 ay vade yapılırsa cebinizden her ay 3 bin 484 TL taksit tutarı çıkacaktır. Kredi kullanırken bir de kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. BU ücret 750 TL’dir. Toplam maliyet miktarı %29’dur. Toplam geri ödeyeceğiniz miktar ise 418 bin TL’dir.

ING Bank En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

En çok ne kadar kredi kullanılacağı evin ekspertiz değeri üzerinden belirleniyor. Evin yüzde 80 değerine kadar kredi kullanılabilir. Ev sahibi olmak isteyenler için banka mortgage uzmanlarıyla çalışmaktadır. Kredinin onaylanması halinde eksperler evi ziyaret ederek evin değerini belirler. Ortaya çıkan değere göre bir limit kredi kullanılır. Dolayısıyla evin yüzde 30 değerinin hazır elinizde olması gerekir. Ekspertiz ücreti 650 TL’dir.

ING Bank Konut Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Konut kredisi kullanırken vade oranı en çok 120 ay olabilir. Başvuru yapan kişilerin mutlaka gerçek kişi olması gerekiyor. Başvuru yaparken nüfus kimlik belgesi gerekiyor. Ayrıca tapu fotokopisi ve son 3 aya ait fatura da isteniyor. Çalışma durumuna göre düzenlenen gelir belgesi de beyan edilmesi gerekiyor. Belgelerin başvuru esnasında eksiksiz olması değerlendirilebilmesi açısından önemlidir.