THY'ye 4000 TL Maaşla Bin Memur Alınacak

Türk Hava Yollarına Bin Memur Alımı Dört Bin Tl Maaş Kimler Alınacak Başvurular Ne Zaman Nereye Yapılacak?

Kamu Personel Alım İlanları 04.10.2016, 19:15 12.11.2016, 18:51
THY'ye 4000 TL Maaşla Bin Memur Alınacak

THY Personel Alım ilanı 2016 Bayan Kabin Memuru Türk Hava Yolları Bin personel başvuruları.

THY Personel Alım ilanı 2016 Bayan Kabin Memuru Türk Hava Yolları Bin personel başvuruları Türk Hava Yolları yeni uçakları için personel alım ilanında bulundu. İlk olarak akla Hostes alımları gibi gelsede Personel alım ilanında gereken detaylar verildi. Ancak hangi alanda Personel alınacağından bahsedilmedi. Türk Hava yolları Ağustos 2016 tarihinde bin Personel alınacağını duyurdu. Bu personel alımlarının bu ay içerisinde gerçekleştirilerek tamamlanması planlanıyor.

THY BAŞVURULAR ÜCRETSİZDİR!


Türk hava Yollarından yapılan açıklamaya göre başvuru ücretinin alınmayacağı söylendi. Her sene personel alımlarının sürdürüleceği duyurulan başvurularda istenilen şartlarda açıklandı. Yaz aylarında bol bol tatile çıkan tatilciler için daha iyi hizmet sunmak için THY alım ilanını duyurdu.

TÜRK HAVA YOLLARI BİN PERSONEL ALIM ŞARTLARI!

1- Türk hava yolları bin personel alımında ilk şart Bayan olmak. Sadece bayan adaylar başvuru yapabilecek. 2- Bayan adaylar için alımların kabin görevlisi olacağı duyuruldu ve yaş aralığı 21-30 yaşları olarak ilan edildi. 3- THY yaptığı duyuruda 1.60 ve 1.80 boyları arasında bayan kabini memuru alacağını duyurdu. 4- Başvuruda en büyük şart iyi derece ingilizce bilmek 5- Başvurularda iki dil bilen (İngilizce yanında) bilen adaylara öncelik tanınacağı açıklandı 6- Personel alımlarında Sicil kaydı temizliği zorunludur Türk Hava Yolları Personel alım başvurularını THY resmi sitesinden ücret ödemeden  TÜRK HAVA YOLLARI Resmi internet adresine girerek oradan da başvuruda bulunabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@