Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası toplamda 2050 kamu personel alımı yapacak! İşte şartlar ve başvuru ekranı

Ziraat Bankası Eylül ayı sonunda birçok alanda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Buna göre ise toplamda 2050 personel alımı yapılacak. Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası toplamda 2050 kamu personel alımı yapacak! İşte şartlar ve başvuru ekranı

Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası toplamda 2050 kamu personel alımı yapacak!

Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası toplamda 2050 kamu personel alımı yapacak! İşte şartlar ve başvuru ekranı - Ziraat Bankası Eylül ayı sonunda birçok alanda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Buna göre ise toplamda 2050 personel alımı yapılacak. Banka tarafından gelen bilgiler doğrultusunda personel alımları gerçekleştirilecek. Bu doğrultuda şartlar ve başvuru ekranları araştırılmaya başlandı. İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

KPSS'SİZ ALIM YAPILACAK

Devlet bankaları bünyesinde, 81 ilde istihdam edilmesi için yapılacak olan banka memuru alımlarında adaylar yazılı sınavlara girerek katılım sağlayacak. Yazılı sınav olması sebebiyle adaylarda KPSS şartı aranmadığı ifade edildi.

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMLARI BAŞLADI

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamalara göre bugün personel alımları resmen başladı. Vatandaşlar personel alımları başlayan kamu bankasında başvuru ücreti olan 330 TL'yi yatırmak zorundadır. Bu doğrultuda başvurulara katılmak için aşağıda ki hızlı linkleri takip edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan ilgili haberlerden personel alımlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 Ziraat Bankası tarafından başlatılan 2050 personel alımına yoğun ilgi var. Vatandaşlar KPSS şartı olmadan yapılacak olan bu personel alımlarında şanslarını deneyerek sınavlara girmesi gerekiyor.

SONRAKİ HABER