Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile daimi işçi alımı yapacak!

Vakıflar Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu üzerinden KPSS şartı ile daimi işçi alımı yapacak. İşçi alımı için başvurular 27 Ocak 2023 tarihinde sona eriyor.

Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile daimi işçi alımı yapacak!

Vakıflar Genel Müdürlüğü 23 Ocak 2023 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Vakıflar Genel Müdürlüğü, KPSS puan şartı ile kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere işçi alımı yapacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü işçi alımı için başvurular başladı ve 27 Ocak 2023 tarihinde sona erecektir. İş başvuru işlemleri, İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şekliden yapılacak olup, bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller, Vakıflar Genel Müdürlüğü Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğüne bağlı satış şubelerinde (Ankara/Ulus ve İstanbul/Üsküdar) çalıştırılacaklardır.

Peki, Vakıfbank Gen. Müd. hangi mesleklerden kaç işçi alımı yapacak? İstenilen başvuru şartları nelerdir? İlana kayıt işlemleri nasıl yapılır? Tüm resmi açıklamalar aşağıda verilmiştir.

 Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile daimi işçi alımı yapacak!

Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile daimi işçi alımı yapacak! - Resim : 2

Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile daimi işçi alımı yapacak! - Resim : 3

SONRAKİ HABER