Üniversite bünyesinde 539 sözleşmeli personel alımı yapılacak! Hemşire, Şoför, Teknisyen, Psikolog..

Üniversite bünyesine tam tamına 539 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. 539 sözleşmeli personel alımı için başvuru yapacak adayların Lise, Lisans veya Ön Lisans mezunu olması yeterli olacağı bilgisi verildi.

Üniversite bünyesinde 539 sözleşmeli personel alımı yapılacak! Hemşire, Şoför, Teknisyen, Psikolog..

İnönü Üniversitesi personel alım ilanını yayımlayarak duyuru yaptı. Peki İnönü Üniversitesi personel alımı için başvuru yapacak adaylardan aranan şartlar neler? İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alımı kadro dağılımı nasıl? İnönü Üniversitesi personel alımı ile ilgili tüm bilgiler haberimizin devamında sizlerle birlikte...

Üniversitesi bünyesine sözleşmeli personel alımı yapılacak

İnönü Üniversite bünyesine 539 sözleşmeli personel alımı kadro alımı ise şu şekilde;

Lise mezunu olan adaylar için 20 Teknisyen, 278 Destek Personeli alımı yapılacağı bilgisi verilirken, Lisans mezunu adaylar için 1 Sağlık Fizikçisi, 2 Diyetisyen, 2 Psikolog, 1 Kütüphaneci, 4 Aşçı, 3 Şoför, 111 Hemşire, 1 Fizyoterapist, 1 Çözümleyici, Sistem Programcısı, 3 Mühendis, 2 Programcı, 17 Büro Personeli alımı yapılacağı duyurusu yapıldı. Ön Lisans Mezunu olan adaylar içerisinden ise 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 45 Sağlık Teknikeri, 6 Tekniker, 12 Aşçı alımı yapılacak

İnönü Üniversitesi personel alımı başvuru şartları neler?

Belirtilen pozisyonlar için başvuru yapacak adaylardan talep edilen şartlar ise şu şekilde;

  • İnönü Üniversitesi bünyesine katılmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması aranan temel şartlar arasındadır.
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adayların, Kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.  
  • İnönü Üniversitesi bünyesine katılmak isteyen adayların görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.  Aday hakkında yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alınması aranan şartlar arasındadır.
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmaması ve erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da askerlik ile ilişiği olmaması talep edilmektedir.
  • Tüm bunlara ek olarak herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak da aranan temel şartlar arasındadır.

İnönü Üniversitesi bünyesine katılarak sözleşmeli personel olmak isteyen adaylar en geç 7 Haziran’a kadar İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna gerekli başvuru işlemlerini tamamlamış olması gerekmektedir.

 

SONRAKİ HABER