TürkŞeker Fabrikaları KPSS’siz personel alımına başladı: 13 şehirde alım yapılacak! En az lise mezunu

TürkŞeker Fabrikaları KPSS’siz olarak personel alımına başladığını duyurdu. 613 işçi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden toplanıyor. 13 il için yapılacak personel alımında adayların en az lise mezunu olması gerekiyor! İşte başvuru şartları ve detaylar..

TürkŞeker Fabrikaları KPSS’siz personel alımına başladı: 13 şehirde alım yapılacak

Şeker Fabrikaları personel alımına çıktı. İŞKUR üzerinden farklı iller için yapılacak 613 personel alımında başvuru şartları açıklandı. Adayların en az lise mezunu olması gerektiğinin altı çizilirken, alımlar için KPSS şartının aranmayacağının altı çizildi.

ALIMLAR HANGİ ŞEHİRDE YAPILACAK?

KPSS’siz yapılacak kamu personeli alımında alımların geçici olarak yapılacağı ifade edildi. Personel alımları Eskişehir, Konya (Ereğli, Ilgın), Elâzığ, Van (Erciş), Ağrı, Ankara, Burdur, Balıkesir (Susurluk), Kars, Kastamonu, Malatya, Uşak ve Yozgat şehirlerinde olacak.

HANGİ MESLEKLER İÇİN ALIM YAPILACAK?

13 şehirde yapılacak TürkŞeker işçi alımının farklı mesleklerde personel alımı yapacağı ifade edildi. Alımların yapılacağı meslekler ve alım sayısı şu şekilde:

Tarım Makinaları Teknisyeni (15), İnşaat Teknisyeni (10), Kimya Teknisyeni (80), Makine Bakım Onarım Teknisyeni (27), Elektrik Teknisyeni (21), Mekaniker Buhar Kazanları Teknisyeni (2), Metal Teknolojisi Teknisyeni (2), Endüstriyel Otomasyon Teknisyeni (1), Mekatronik Bakım Onarım Teknisyeni (288), Bilgisayarlı Makine Teknisyeni (81), Makine Teknisyeni (81) ve Bilgisayar Teknisyeni (5)

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Genel başvuru şartları hemen hemen bütün ilanlar için geçerlidir. Adaylar başvurularını 15 Eylül tarihine kadar İŞKUR açık iş ilanları üzerinden yapabilecek. 18-35 yaş arasındaki adaylar yapabileceği başvurularda en az lise mezuniyeti şartı aranmaktadır. Farklı meslekler için farklı mezuniyet şartları aranabilir. Alımların detayları için ilanların içeriğini inceleyebilirsiniz.

TürkŞeker Fabrikaları KPSS’siz personel alımına başladı: 13 şehirde alım yapılacak! En az lise mezunu

İLANLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

SONRAKİ HABER