KPSS’den 60 puanla belediyeye girmek mümkün! İşte belediyenin kadrosu ve başvuru şartları

Personel alımı yapacağını duyuran belediye personel alımı başvuru şartlarını ve tüm detayları paylaştı. Belediye bünyesine personel alımı ile ilgili detaylar haberimizin devamında sizlerle birlikte..

KPSS’den 60 puanla belediyeye girmek mümkün! İşte belediyenin kadrosu ve başvuru şartları

KPSS puanı 60 ve üzerinde olanlar personel alımı fırsatından yararlanabilir. Ayrıca lisans ve ön lisans eğitimi alan kişilerinde başvuru yapabileceği konusunda açıklama geldi.

Personel alımı son başvuru tarihi nedir?

Horasan Belediyesi tarafından yayımlanan ilana doğrultusunda başvuru şartları ve diğer tüm detaylar merak konusu oldu. Horasan Belediyesi bünyesine alınacak olan personel alımları ile ilgili araştırmalar ise hız kazandı. Söz konusu olan alım için başvuru tarih 2 Mayıs 2023 tarihi olarak belirlenirken son başvuru tarihi ise 5 Mayıs 2023 olduğu konusunda açıklama yapıldı. Personel alımı başvuruları şahsen yapabileceği gibi iadeli taahhütlü posta ile başvuru yapması talep ediliyor. İadeli taahhütlü posta yöntemi ile başvuruda bulunmak isteyen kişilerin şu adrese Kazım Karabekir Mahallesi Yavuz Selim Cad. No:48 HORASAN / ERZURUM adresine İadeli taahhütlü posta yoluyla başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıca adaylar başvuru işlemlerini horasanbelediye@hotmail.com adresinden de yapabilir.KPSS’den 60 puanla belediyeye girmek mümkün! İşte belediyenin kadrosu ve başvuru şartları

Personel alımı için aranan şartlar nelerdir?

 Personel alımı için ilan veren Horasan Belediyesi başvuru şartlarını ile ilgili tüm detayları paylaştı. Horasan Belediyesi bünyesinde katılmak isteyen kişiler eğitim şartını tamamlaması durumunda  başvuruda bulunabilirler. Söz konusu personel alımı için aranan şartlar şu şekilde; 2022 yılı KPSS sınavında unvanlar için ayrılan kategori üzerinden en az KPSS 60 puanı aranan şartlar arasındadır. Ayrıca başvuru yapacak kişilerin daha önce çalıştıkları kurum ve kuruluşlardan ahlaka aykırı nedenlerden dolayı iş terki verilmemiş olması gerekmektedir. Tüm bunlara ek olarak başvuru yapacak adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

SONRAKİ HABER