Körfez ülkesi 90 bin TL maaşla Türkiye'den işçi alacak! Süre bitmeden başvuru yapın

Kış sezonuna uygun meslek dallarında çalışma koşullarının uygun olduğu alanlara yönelik alım ilanı geldi. Körfez ülkeleri Türkiye'ye özel aylık 90 bin TL maaşla yurt dışı ilanı açtı. Detaylar belli oldu. Şartları sağlayan süre bitmeden başvuru yapsın.

Körfez ülkesi 90 bin TL maaşla Türkiye'den işçi alacak! Süre bitmeden başvuru yapın

Körfez ülkesi 90 bin TL maaşla Türkiye'den işçi alacak! Süre bitmeden başvurun yapın - Arap ülkelerinde çalışmak isteyen milyonlarca işçi var. Yüksek fiyatlı iş imkanı geldi. Yurt dışı iş ilanlarına başvuruda ilk sırada gelen Arap ülkeleri bu sefer paraya kıydı. Türkiye'den binlerce kişi alacak. Başvuru şartlarını sağladığınız anda detaylı değerlendirme sonucu iletişim bilgileriniz üzerinden işe alım raporunuz tarafınıza iletilecek.

Yurt dışı iş olanaklarını gözden geçiren birçok kişi ilan detaylarını merak etti. Yaz aylarında geçici işçi statüsünde çalışan binlerce kişiye yeni imkan tanındı. Kış ayına girmemiz ile birlikte uygun meslek kollarında çalışmak üzere işçi alımında merak edilen konu başlıkları belli oldu.

Körfez ülkeleri Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Umman aylık 90 bin TL maaş verecek. Yurt dışında çalışma imkanı sunulan alım Türkiye'ye özel geldi. Yeni iş kapısı arayan vatandaşlar için pek çok meslek dalında çalışabilecekleri sadece istenilen şartları sağlamaları gerekliliği var.

Kişiler sık sık pek çok ülkenin açtığı yurt dışı alım ilanlarını araştırmaktadır. Yurt dışında yüksek maaş,  çalışma avantajı ve yaşam standartlarında ucuz olması insanları kendine çekiyor. Cezbeden farklı bir özelliği de aylık kazancınızın yanında giderleriniz karşılaştırıldığı vakit ay sonu cebinize tahminlerin de üstüne birikim kalıyor. Sadece günlük 8 saat, belirli iş üzerinden rahat iş imkanı sizin aylık 90 bin TL kazanmasını sağlayacak.

YURT DIŞI İŞ İLANI

Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri ortak alım açtı. Her sene olduğu gibi kış sezonunda da alımı artırdı. Dünya Kupası başlamadan önce öngörüler dahilinde mevcut personel sayısının yeteceği düşüncesi ne ters tepki. Katar'da düzenlenen Dünya Kupası organizasyonu Bahreyn ve Birleşik Arap Emirliklerine'de turist gitmesini sağladı. İşçi alımında istenilen şartları;

  • Vize, çalışma izni ve pasaport
  • Mesleğinizde uluslararası alanda geçerli sertifika,
  • C1 seviyesinde resmi belgeli İngilizce,
  • Çalışacağınız alanda

Yukarıda istenilen şartları yerine getirmeniz anında başvuru özel şirketler üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş alanlarının açıldığı meslekler;

  • Aşçı,
  • Havayolu hizmetleri,
  • Güvenlik,
  • Temizlikçi,
  • Şoför,
  • Rehber

Körfez ülkeleri arasında Katar işçi alımına önem vermektedir. Şartları ve meslek dallarını karşılıyor ve belirli bir seviyede ustalığını varsa özel şirketlerin resmi internet sitelerinde ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

SONRAKİ HABER