Kayseri Üniversitesi işçi alımı yapacak! Başvuru şartlarında en az ilkokul mezunu olması yeterli!

Kayseri Üniversitesinden iş arayanları sevindiren haber geldi. Üniversite bünyesine yeni işçi alımı yapılacak. Başvuru şartları belli. Bu şartlar herkesin yüzünü güldürdü. Bu şartları duyanlar hemen başvuruya koşacak.

Kayseri Üniversitesi işçi alımı yapacak! Başvuru şartlarında en az ilkokul mezunu olması yeterli!

İş arayanlara bir sevindirici haber de Kayseri Üniversitesinden geldi. Neredeyse hiç bir şart aranmadan işçi alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylı tüm bilgiler haberimizin devamında sizinle birlikte...

Kayseri Üniversitesi En az ilk okul mezunu işçi alımı yapıyor

Kayseri Üniversitesinden iş arayan kişilere müjdeli haber geldi. Üniversite personel alımı gerçekleştirecek. Alımların nereden yapılacağı da belli oldu. İŞKUR resmi web sitesinden yapılacak başvuruların incelenmesi sonucunda adayların işe alınma süreci başlayacak. Alımı yapılacak personellerin ilk okul mezunu ve ileri seviyede eğitim durumunun olması gerekmektedir. Yaş sınırı da bulunmayan alımda kadrolu temizlik görevlisi alınacak. İstihdamı yapılan işçiler için kadro şansı da duyanları sevindirmeye yetiyor. Kayseri Üniversitesi için alımların İŞKUR web sitesinden yapılacağı duyurulduktan sonra adaylar kolları sıvadı. Başvurusunu geciktirmeden yapmak isteyen adayların elini çabuk tutması gerekmektedir. Kadrolu temizlik görevlisi olmak isteyen adaylar bu şartlar doğrultusunda başvurularını yapabilmektedir.

Kadrolu temizlik görevlisi alım şartları

Kayseri Üniversitesinin açıkladığı duyuruyla birlikte kadrolu temizlik görevlisi alınacağı duyuruldu. Duyurunun ardından şartlar merak konusu oldu. Şart olarak en az ilk okul mezunu isteyen üniversite adaylarını daha fazla zorlamak istemiyor. Adaylar için kadro da açacağını duyuran üniversite işe ihtiyacı olan kişiler için umut kaynağı oluyor. Kadrolu temizlik görevlisi olmak isteyen adayların gecikmeden İŞKUR web sitesinin duyurular kısmından başvuru yapması gerekmektedir. Yapılan başvuruların tamamlanmasının ardından başvuruların incelemeye alınması başlayacaktır. İncelenen başvurular sonucunda kazanan adaylar belli olarak görüşmeye çağrılacaktır. Görüşmeleri de olumlu sonuçlanan adayların işe alım süreçleri başarıyla tamamlanmış sayılacak ve işlerine başlamalarının önünde bir sakınca kalmamış olacaktır. Kadrolu olarak işe başlama bu süreçlerin ardından tamamlanmaktadır. Şartları karşılayan ve çalışmak isteyen adaylarım başvuru yaparak yola başlaması gerekmektedir. Daha sonraki süreçler haberimizde belirtildiği gibi ilerlemektedir.

 

SONRAKİ HABER