İŞKUR üzerinden o belediye 4 farklı alanda en az Ortaokul mezunu personel alımı yapacak!

Bahşılı Belediyesi İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre en az ortaokul mezunu olmak üzere 4 farklı unvanda personel alımı yapılacağı açıklandı. Personel alımı KPSS 60 puan ve KPSS şartsız işe alımlar yapılacak.

İŞKUR üzerinden o belediye 4 farklı alanda en az Ortaokul mezunu personel alımı yapacak!

İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda göre Kırıkkale Bahşılı Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek geçici kadroda en az ortaokul mezunu 4 personel alınacağı duyuruldu. KPSS şartsız ve KPSS 60 puan şartlı olan personel alımına dair detaylar açıklandı.

İŞKUR başvuru numaraları

Bahşılı Belediyesi personel alımı için başvuru 3 Nisan 2023 tarihine kadar İŞKUR çevrimiçi yapılabilecek. İsteyen başvuru sahipleri hizmet noktalarından şahsen veya 170 hattını arayarak telefonla da başvuru yapabilecek. Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR başvuru numaraları şu şekildedir: 00007416635, 00007416690, 00007416805, 00007416824.İŞKUR üzerinden o belediye 4 farklı alanda en az Ortaokul mezunu personel alımı yapacak!

Kura çekim tarihi belli oldu

Adaylar için kura çekimi (Psikolog ve Tekniker hariç) 4 Nisan 2023 tarihi 10:00- 11:00 saatlerinde Bahşılı Belediyesi hizmet binası içinde yapılacak.

Bahşılı Belediyesi personel alımı

Bahşılı Belediyesi personel alımı için kadrolar belirlendi. 1 Psikolog, 1 Radyo ve Televizyon Teknolojisi Teknikeri, 1 Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi ve 1 Elektrik Teknisyeni alınacak. Genel başvuru şartları şu şekildedir:

  • Türk vatandaşı olmak
  • Erkek olmak
  • 18 yaşını doldurmak
  • Belirli suçlardan mahkum olmamak (Eski Hükümlü hariç)
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Bahşılı ilçesinde ikamet etmek
  • Hakkında kamu görevinden çıkarılma hükmü bulunmamak

 

Ayrıca psikolog alımı için alım şartları; ilgili bölümden lisans derecesinden mezun olmak, KPSS sınavı KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve B sınıfı ehliyete sahip olmak olarak sıralanır.

Radyo ve Televizyon Teknolojisi Teknikeri alımı için başvuru şartları; ilgili bölümden Ön Lisans derecesinde mezun olmak, KPSS sınavı KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almak, 5 yıl deneyimli olmak ve B sınıfı ehliyete sahip olmak olarak sıralanır.

Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi alımı başvuru şartları; ortaokul mezunu olmak, doğalgaz kalorifer ateşçisi belgesine sahip olmak olarak sıralanır.

 Elektrik teknisyeni alımı için başvuru şartları; 5 yıl deneyimli olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve lise mezunu olmak şeklinde sıralanır.

SONRAKİ HABER