İŞKUR üzerinden kamu işçisi alımı yapılacak! En az Ortaokul mezunu!

Alaşehir Belediyesi tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayımlanan ilana göre en az Ortaokul mezunu 13 kamu işçisi alımı yapılacak. Personel alımında adaylarda aranan şartlar ve başvuru tarihleri paylaşıldı.

İŞKUR üzerinden kamu işçisi alımı yapılacak! En az Ortaokul mezunu!

İŞKUR resmi internet adresinde yayımlanan ilana göre Manisa Alaşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 Beden İşçisi alımı yapılacak. Başvuru detayları ile ilgili bilgiler de yayımlandı. İşte personel alımı ilan detayları…

Personel alımı başvuru şartları!

Manisa Alaşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici süreli kadroda Beden İşçisi alımı yapılacak. Adayların en az Ortaokul mezunu olmaları gerekirken, 40 sınırı da bulunuyor.

Beden İşçisi (temizlik personeli) alımlarında 9 kişilik personel alımı yapılacak ve adayların en az Ortaokul en fazla Lise mezunu olmaları, 18- 40 yaş arasında olmaları ve Manisa ili merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olması gerekir.

Beden İşçisi (İnşaat) alımlarında 4 kişilik personel alımı yapılacak ve adayların en az ve en fazla Ortaokul mezunu olmaları, 18-40 yaş arasında olmaları ve Manisa ili merkez ve belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olması gerekir.İŞKUR üzerinden kamu işçisi alımı yapılacak! En az Ortaokul mezunu!

Başvurular nasıl ve ne zaman yapılacak?

Alaşehir Belediye Başkanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere yapılacak olan personel alımı başvurularını 3 Nisan 2023 tarihine kadar tamamlamak gerekiyor. Adaylar başvuru iş ve işlemlerini İŞKUR resmi internet adresinden online olarak veya İŞKUR hizmet noktalarına şahsen giderek yapabilirler. Adaylar bunun dışında ALO 170 hattını arayarak başvuruda da bulunabilirler. Adayların kura çekimleri; 6 Nisan 2023 10:00- 11:00 saatleri arasında Alaşehir Belediyesi’nde yapılacağı bildirildi.

İŞKUR başvuru numaraları!

Manisa Alaşehir Belediye Başkanlığı tarafında İŞKUR resmi internet adresinde paylaşılan başvuru numaraları;

  • 00007418674
  • 00007418766

İŞKUR BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

https://esube.iskur.gov.tr/Default.aspx

SONRAKİ HABER