İŞKUR, evde paketleme iş imkanı ile en az 12 bin TL kazanç imkanı sunuyor?

Evinizin rahatlığında çalışarak en az 12 bin TL kazanmak ister misiniz? “Evet” diyorsanız eğer, İŞKUR tam olarak bu imkanını sunan iş ilanları yayınladı. İŞKUR aracılığıyla yayınlanan evde paketleme iş ilanları ile ilgili detaylar işte sizlerle...

İŞKUR, evde paketleme iş imkanı ile en az 12 bin TL kazanç imkanı sunuyor?

Evde paketleme işinin popüler hale geldiği şu günlerde, binlerce hatta milyonlarca kişiye iş imkanı sunan İŞKUR, İnternet sektörü, ihracata dayalı iş yapan firmalar, için evde paketleme işçisi ilanı yayınladı. İŞKUR tarafından yayınlanan iş ilanı ile ilgili önemli bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

İŞKUR, evde paketleme iş imkanı sunuyor!

Para ihtiyacı olan kişilere evde çalışarak gelir elde etme imkanı sunan “evde paketleme işi” genel olarak ev hanımları tarafından daha çok tercih edilen iş kolu haline geldi. Evde çalışarak, aile gelirine fayda sağlamak isteyen kişilere, İnternet sektörü, ihracata dayalı iş yapan firmalar, için evde paketleme işçisi ilanı yayınlayan İŞKUR, ilan detaylarında iş ile ilgili bilgileri paylaştı.

Paketleme işi için başvurular nasıl yapılabilir?

İŞKUR aracılığıyla evde paketleme iş ilanına başvuru yapmak isteyen kişiler için, başvuru işlemleriyle ilgili detaylar şu şekilde yer alıyor:

Evde paketleme iş ilanı için başvuru yapacak adayların ilk öncelikle yapması gereken şey İŞKUR’un resmi web sitesine giriş yaparak İŞKUR’a kaydolması olacaktır.

İŞKUR’a kayıtlı olan kişiler İŞKUR’un resmi web sitesi üzerinde yer alan “iş yeri” arama seçeneğini seçerek arama kriterlerine belirleyebilir.

İş arama seçeneğini tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekrana, iş kategorisi, şehir, iş türü gibi bilgileri seçtikten sonra, belirtmiş olduğunuz kriterlere uygun iş ilanları karşınıza çıkacaktır. Evde paketleme iş ilanına başvurmak isteyen kişiler de belirtmiş olduğu kriterlere “evde paketleme işi” ilanları seçerek arama sonuçlarında söz konusu iş ilanı ile ilgili açık pozisyonları bularak kendisine uygun olan iş ilanını başvurabilir.

İŞKUR, aracılığıyla başvurmuş olduğunuz iş ilanı ilgili firma ya da kurum tarafından gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı gibi bilgileri İŞKUR hesabınızdan öğrene bilirsiniz.

SONRAKİ HABER