İGDAŞ 70 personel alımı için başvurular 31 Ocak’ta sona eriyor!

İBB İGDAŞ 20 mühendis ve 50 teknik personel olmak üzere 70 personel alımı yapacak. İGDAŞ iş başvuruları başladı ve 31 Ocak 2023 tarihinde sona erecektir.

İGDAŞ 70 personel alımı için başvurular 31 Ocak’ta sona eriyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İGDAŞ, geçtiğimiz hafta mühendis ve teknik kadrosuna personel alımı için İŞKUR üzerinden yeni ilan yayınlamıştı. Bu ilana başvurular başladı ve 31 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek.

İGDAŞ’a 20 mühendis ve 50 teknik personel alımı yapacak. KPSS şartsız toplam 70 personel alımı yapılacak olup, iş başvuruları İBB Kariyer sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Ki, aşağıda başvuru ekranına ait link verilmiştir.

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların tercihen 30 yaşını aşmamış olmaları, temel ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmaları ve aşağıda belirtilen ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

 Peki İstanbul Büyükşehir Belediyesi İGDAŞ hangi branşlardan mühendis alımı yapacak? Hangi branşlardan teknik personel alacak? Bu belirtilen mesleklerle ilgili istenilen başvuru şartları nelerdir? Çalışma koşulları nasıl?

 Mühendis alımı ve teknik personel alımı ile ilgili İBB İGDAŞ 2 farklı iş ilanı yayımlanmış olup, resmi ilan detayları aşağıda verilmiştir;

İGDAŞ 70 personel alımı için başvurular 31 Ocak’ta sona eriyor!İGDAŞ 70 personel alımı için başvurular 31 Ocak’ta sona eriyor! - Resim : 2

İGDAŞ 70 personel alımı için başvurular 31 Ocak’ta sona eriyor! - Resim : 3İGDAŞ 70 personel alımı için başvurular 31 Ocak’ta sona eriyor! - Resim : 4

SONRAKİ HABER