İBB 73 personel alımı yapacak! Garson, Aşçı, Büro, Temizlik...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Yayımladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyuran İstanbul Büyükşehir Belediyesi başvuru şartlarını da açıkladı. İBB’nin alım yapacağı personeller hangi kadrolarda olacak?

İBB 73 personel alımı yapacak! Garson, Aşçı, Büro, Temizlik...

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi kendi bünyesinde çalışmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi 7 farklı sitede yayımladığı ilana göre 73 personel alımı yapacak. Alımını yapacağı personelleri ise farklı kadro ve departmanlarda vazifelendirecek. Yayımladığı ilan ile başvuru sürecini de başlatmış olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi alımı yapılan personellerin 15 ayrı meslek grubunda görevlendireceğini de açıkladı. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin alımını yapacağı personellerde aradığı şartlar neler? Hangi meslek gruplarında vazifelendirme yapılacak hepsi haberimizin detayında.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 73 personel alımı

Geçtiğimiz saatlerde iş ilanını duyuran İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesine 73 personel daha ekleyecek. Yayınladığı iş ilanlarını 7 farklı sitede de duyuran İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş ilanının başvuruları başladı. İBB başvuru yapacak adaylarda;

  • 18 yaşından büyük olmak
  • T.C. vatandaşı olmak
  • İşi yapmaya engel bir durumunun olmaması
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmaması gibi şartların arandığını ilanlarında belirtti.

Yine mesleki olarak aradıkları şartlarda ise; alanına göre bilgi sahibi ve deneyimli olması, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurulabilecek yapıda olması, en ilköğretim mezunu olması, kendini geliştirmeye açık olması gibi şartları duyuruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi alım yapacağı personelleri hangi meslek gruplarında vazifelendirecek
İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde alımını yapacağı 73 personeli 15 farklı meslek grubunda görevlendireceğini açıklamalarında duyurmuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yayımladığı iş ilanına göre farklı departmanlarda vazifelendireceği 73 personelin şu meslek gruplarında alımı yapılacak. 2 Sağlık Teknisyeni, 1 Veteriner Sağlık Teknikeri, 12 Veteriner Hizmetleri İşçisi, 2 Veteriner Hekim, 5 Temizlik Görevlisi, 5 Garson, 7 Aşçı Yardımcısı, 2 Aşçı, 7 Büro Personeli, 16 Arşiv Personeli, 1 Ambar Personeli, 1 Tesis Bakım Personeli, 1 Makine Teknisyeni, 5 Okul Öncesi Öğretmeni, 6 Çocuk Gelişim ve Eğitimi Elemanı

SONRAKİ HABER