EGM en az ilkokul mezunu işçi alımı yapıyor! KPSS şartsız EGM işçi alım başvuru ekranı

İş arayanlar için güzel haber geldi! Yapılan açıklamaya göre EGM en az ilkokul mezunu işçi alımı yapıyor. KPSS şartsız EGM işçi alım başvuru ekranı ve başvuru şartları açıklandı. İşte detaylar ve merak edilenler!

EGM en az ilkokul mezunu işçi alımı yapıyor! KPSS şartsız EGM işçi alım başvuru ekranı

Emniyet Genel Müdürlüğü işçi alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartsız yapılacak personel alımı için adayların en az ilkokul mezunu olması gerektiği ifade edildi. Başvurulara ilişkin detaylar şu şekilde aktarıldı.

EGM İŞÇİ ALIMI

EGM, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuda görevli olarak 1 mutfak görevlisi ve 1 servis komisinin alınacağı duyuruldu. Başvuru şartları şu şekilde:

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yapılan açıklamada servis komisi için başvuru şartları arasında adayların en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olması gerektiği belirtildi. Adli sicil ve arşiv kaydı belgesi olan adayların en az 18 yaşında olması gerekmektedir.

Sabıka kaydı olmayan ve güvenlik soruşturması olumlu olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Erkek adayların aynı zamanda askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Bunun dışında mutfak görevlisi alımların için adayların en az ilkokul mezunu olması ve en fazla lisans mezunu olması gerektiği ifade edilmektedir.

Mülakatı kazanan adayların Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılacak olan arşiv soruşturmasına engel teşkil edici bir durumunuzun çıkması gerekmektedir. İlanlara ilişkin başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

 

SONRAKİ HABER