Denizli Bozkurt Belediyesinde fırsat! İş başvuru ve şartları

Denizli Bozkurt Belediyesi kendi bünyesinde alım yapacağını duyurdu. Personel alımı şartları merak konusu oldu. Hangi pozisyonlar için alım yapılacağı ise merak konusu oldu. Bozkurt Belediyesi’nde istihdam etmek üzere alınacak olan pozisyonlar nelerdir?

Denizli Bozkurt Belediyesinde fırsat! İş başvuru ve şartları

Denizli Bozkurt Belediyesi kendi bünyesi içerisinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 3 farklı pozisyon için alım açan Belediye, başvuru şartları, kadro dağılımı ve ayrıntıları da vatandaşlara duyurdu. Hangi pozisyon ve ne kadar personel alacağı da merak edilmektedir. İşte detaylar;

Başvuru şartları ve detayları neler? Hangi pozisyonlar için alım yapacak?

Denizli Bozkurt Belediyesi şirketi Denizli Boztaş Temizlik Hizmetleri Turizm İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kendi bünyesine almak üzere personel alımı ilanı yayınladı. Belediye 3 farklı pozisyon için alım yapacağını açıkladı. Gözler merakla hangi pozisyonlar için alım olacağına çevrildi. Şartlar ve pozisyonlar merak içinde beklenirken Bozkurt Belediyesi istihdam etmek üzere 2023 kadro dağılımı belli oldu. Açılmış olan pozisyonlar şu şekildedir; bir kamyon şoförü, bir iş makinesi operatörü ve bir temizlik görevlisi olacak şekilde açıkladı. 

Denizli Bozkurt Belediyesi personel alımı başvuru şartları neler? 

Denizli Bozkurt Belediyesinde ikamet eden ve başvurmak isteyen tüm vatandaşlar şartların neler olduğunu merak etmekte. Belediye başvuru yapmak için hangi şartları olduğunu ve başvuru süresinin ne kadar olduğunu detaylı bir şekilde açıkladı. 

Şoför olarak istihdam etmek isteyen vatandaşların SRC2 SRC4 ve Psikoteknik değerlendirme belgelerinin olması şartı vardır. Bozkurt Belediyesi’nde ikamet ediyor olması gerekmekte ve en az ortaokul mezunu olması gerekmektedir. 

İş makinası operatörlüğü için G sınıfı ehliyetinin olması gerekiyor. Temizlik görevlisi pozisyonu için ise sadece Bozkurt Belediyesi’nde ikamet ediyor olması yeterlidir. 

Denizli Bozkurt Belediyesi’nde ki açılmış olan kadronun başvuru şartları bu şekildedir. En önemli olan şart Bozkurt Belediyesi’nde ikamet ediyor olmaktır. Bu kadro alımına başvurmak isteyen adayların en geç 6 Şubat tarihine kadar başvurularını bizzat gerçekleştirmiş olmaları gerekir. Bu tarihten sonra başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. 

SONRAKİ HABER