Belediye bünyesine toplam 210 sürekli ve geçici personel alımı yapılacağı duyuruldu!

Belediye bünyesine katılarak istihdam sağlamak isteyen kişilere müjde! Belediyede istihdam sağlayacak 210 personel ve işçi alımı yapılacağı bilgisi verildi. Personel ve işçi alımı ile ilgili detaylar işte sizlerle...

Belediye bünyesine toplam 210 sürekli ve geçici personel alımı yapılacağı duyuruldu!

Şoför Büro Personeli Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi gibi alanlar personel alım yapacağını yayınlayan Başakşehir Belediyesi’nin personel alım ile ilgili talep etmiş olduğu tüm şartları ve kadro listesini haberimizin devamında bulabilirsiniz...

Başakşehir Belediyesi’ne personel alım yapılacağı duyuruldu!

Başakşehir Belediyesi bünyesine katılarak istihdam sağlamak isteyen kişiler için personel alımı ile ilgili kadro dağılım listesi şu şekilde yer alıyor;

20 Güvenlik personeli

30 Engelli İşçi

40 Şoför

30 Büro Personeli

60 İşçi

30 Temizlik personeli olmak üzere toplam 210 personel ve işçi alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Personel ve işçi alımı için talep edilen şartlar neler?

Başakşehir Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı için başvuru yapacak adaylardan talep edilen şartlar şu şekilde yer alıyor;

Başakşehir Belediyesi’nin bünyesine katılmak isteyen adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması aranan şartlar arasında yer alıyor.

Adayların 18 Yaşını doldurmuş olması ve aynı zamanda da adli sicil kaydı olmaması gerekmektedir.

TCK 53. Mad. Belirtilen suçlardan dolayı süreleri geçse bile mahkum olmamış olması talep edilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, kamu haklarından mahrum olmaması ve SGK kurumlarından emekli ya da Yaşlılık yahut Malul aylığı almıyor olmak gibi şartlar talep edilmektedir.

Güvenlik Görevlisi pozisyonu için başvuru yapmak isteyen adayların, Güvenlik kimlik kartına sahip olması aranan şartlar arasındadır.

Şoför alımı için başvuru yapacak adayların ise C-C1 yada D-D1ehliyet sahibi olmak üzere SRC2-4 ve Psikoteknik belgesine sahibi olması gerekmektedir.

Yukarıda yer alan şartları taşıyan adaylar, personel ve işçi alımı için başvuru işlemlerini en geç 30 Kasım 2023 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir.

Personel ve işçi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru işlemlerini kariyer@basakkentyonetim.com.tr adresi aracılığıyla 30 Kasım 2023 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir.

SONRAKİ HABER