60 KPSS puanı ile personel alımı başladı! Şoför, Temizlik, Bahçe Bakım...

Üniversitesine bünyesine personel alımı yapılacağı ile ilgili duyuru yapıldı. Üniversite bünyesinde istihdam sağlayacak personellerin lise mezunu olması yeterli sayılacaktır. Üniversite bünyesinde katılmak isteyen kişilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

60 KPSS puanı ile personel alımı başladı! Şoför, Temizlik, Bahçe Bakım...

ADÜ Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımladı! KPSS 60

Yapılan duyuruya göre, Adanan Menderes Üniversitesi bünyesinde 60 KPSS Puanı ile Destek Personeli alımı yapılacağı bilgisi yer alıyorken, üniversite bünyesine katılmak isteyen kişiler tarafından başvuru şartları ise merak konusu oldu. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi personel alımı ile ilgili tüm bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz...

ADÜ, bünyesine personeli alımı yapılacağı duyuruldu

ADÜ, bünyesine personel alımı yapılacağı açıklandı. Aydın Adnan Menderes Üniversitesine Üniversite bünyesinde alımı yapılacak kadro için lise mezunu olması yeterli sayılırken, Aydın Adanan Menderes Üniversitesi bünyesinde 60 KPSS Puanı ile Destek Personeli alımı yapılacağı ile ilgili bilgi verildi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi tarafından yapılmış olan duyuruya göre personel alımı 4 kişi alınacağı bilgisi yer alıyor. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi personel alımı için boş kontenjan listesi ise şu şekilde yer alıyor:

2 Şoförlük- Dağıtım ve Taşıma personeli, 2 Bahçe Bakımı, Düzenlemesi ve Temizliği Personeli olmak üzere toplamda 4 personel alımı yapılacağı bilgisi verilirken,

ADÜ personel alımı için başvuru şartları neler?

 ADÜ personel alımı için başvuru yapacak adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. Maddesindeki şartlar taşıyor olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS’den lise seviyesinde yer alan KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olması ve görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunun olmaması aranan şartlar arasındadır.

Şoförlük görevi için başvuru yapacak adayların D Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olması aranan şartlar arasındadır.

SGK tarafından yaşlı veya emekli maaşı almıyor olması aranan şartlar arasındadır.

Başvuru yapacak adayların Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına bizzat olmak şartıyla başvuru işlemlerini 1 Haziran 2023 tarihine kadar tamamlamış olması gerekmektedir.

SONRAKİ HABER