Sayfalar / Öne Çıkan Sayfalar

Sayfalar / Popüler Sayfalar

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Hukuka Aykırılık Bildirimi

KamuGundemi.com web sitesinde (Bundan böyle Kamu Gündemi olarak anılacak), hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

Kamu Gündemi, üyelerinin ve kullanıcılarının oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir.

Kamu Gündemi’nin kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Kamu Gündemi, hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde "UYAR ve KALDIR" yöntemini benimsemiştir.

Kamu Gündemi içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri,

- İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
- Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,
- Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,
- Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,
- Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini

sunmak kaydıyla Kamu Gündemi'nin kamugundemi@gmail.com adresine bildirim yapabilirler. Bu elektronik iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler hukuk servisi tarafından incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler Kamu Gündemi sisteminden en kısa sürede çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.

Kamu Gündemi ticari amaç gütmeyen bir web sitedir. Kuruluş amacı kazanç elde etmek, PR yada ün yapmak değildir. Kamu Gündemi web sitesi hosting ve domain masraflarını karşılamak amacıyla Google'ın Adsense servislerini kullanır ve buradan elde ettiği geliri direkt olarak hosting ve domain sağlayan firmaya aktarır.

Yayınlanan reklamlar arasında vatana,millete,dine ve devlete, manevi ve milli değerlerimize aykırı herhangi bir görsel yada yazı yayınlanmaması için yine Google Adsense'nin reklam filtreleme özelliği kullanılmaktadır.

Tüm okurlarımıza ve takipçilerimize teşekkür ederiz.

Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@