Yenmak Motor Parçaları

Motor parçası, araçlarda yer alan motor biriminin çalışmasını sağlayan ve genellikle potansiyel enerjiyi kinetik enerjiye dönüştüren birimlere verilen isimdir.

Hayat - Yaşam 28.08.2020, 14:04 07.09.2020, 23:06
Yenmak Motor Parçaları

Motor parçası, araçlarda yer alan motor biriminin çalışmasını sağlayan ve genellikle potansiyel enerjiyi kinetik enerjiye dönüştüren birimlere verilen isimdir. İlgili parçaların üzerinden geçen potansiyel enerji, akşamlara ısı olarak yansıdığı için en kaliteli malzeme yapısıyla dizayn edilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda en dayanıklı motor parçalarını üretebilmek için genellikle çelik alaşımlı hammaddeler kullanılmaktadır. Ülkemizdeki araçlar için en kaliteli ve dayanıklı parçaları üretmekte olan Yenmak firması, Türkiye rezervlerinden çıkarılan en kaliteli hammaddeleri kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamaya devam etmektedir. Faaliyetlerine Konya mevkiinde şahsi dökümhanelerinde devam etmekte olan şirket, bünyesinde bulunan 200 uzman çalışanıyla 2020 itibarıyla da yerli ve milli üretim ağına destek sağlamayı misyon edinmiş durumdadır. Sizde en kaliteli piston tarzı yerli malı motor parçası ürünlerini uygun fiyat tarifeleriyle satın almak istiyorsanız Yenmak şirketinin resmi adresine günün her saatinde erişim sağlayabilirsiniz.

Yerli Üretim Motor Parçaları

Otomotiv sektörü, son yıllarda artan talep sonrasında oldukça yüksek atılım göstermiş, birçok firma, parça üretimi konusunda milyon dolarlık yatırımlar gerçekleştirmiştir. Özellikle piston tarzı döküm ürünlerinin dizayn edilmesini ve kullanıcıyla yüksek performanslı olarak buluşturulmasını amaçlayan şirketler, son günlerde yaşanan gelişmeleri dikkatle incelemekte ve adımlarını gelişen teknolojiye bağlı olarak atmaktadır. Son yıllarda ön plana çıkan yerli üretim ağının bir parçası olmak isteyen Yenmak şirketi, Konya mevkiinde yer alan onlarca dökümhanesinde hammadde olarak yerli rezervleri kullanmakta ve müşterilerine piston pimi gibi tamamen milli üretim parçalarını pazarlamaktadır. Sizde kaliteli motor parçalarını yerli üretim ağından satın almak istiyorsanız Yenmak firmasının çağrı merkezlerine günün her saatinde erişim sağlayabilirsiniz.

Yenmak Üretim Çeşitleri

Yenmak firması olarak geçmişten günümüze çok başarılı bir çalışma ivmesine sahibiz. Bugün geldiğimiz noktada yurtiçi ve yurtdışında en büyük bağımsız motor parça tedarikçilerinden birisi olarak hizmet veriyoruz.

Firma olarak her tür motor parçası için üretim yapıyoruz. Firma bünyemizde kit, piston, piston pimi, segman ve silindir motor gömleği ürünlerini temin edebilirsiniz. Bunların yanında motor için kullanılan conta, subap ve motor yatağı ürünleri de üretilmektedir.   

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@