Vücutta Bağımlılık Yapan Frekansı Biozeranans Tedavi Ediyor

Vücudu bakteriler ve virüsler gibi patojenlere karşı savunan bağışıklık sistemi, yabancı hücreler ile vücudun kendi hücreleri arasındaki farkı algılaması açısından oldukça önemli.

Hayat - Yaşam 15.10.2020, 11:55
Vücutta Bağımlılık Yapan Frekansı Biozeranans Tedavi Ediyor

Bu kapsamda, NS Sağlık Grup tarafından kullanılan ve Dünya’da en gelişmiş teknolojilerden biri olan biorezonans tedavisi, vücudun kendi kendini iyileştirici gücünü uyararak kişinin bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Son yıllarda Batıda yaygın olarak bilinen ve ülkemizde de özellikle pandemi sürecinde talebin arttığı tedavi, vücutta hastalık ve bağımlılık yaratan frekansları tespit ediyor. Hiçbir zararlı etkisi bulunmayan işlem, cihazda işlenerek faz kaydırması metodu ile ters çevriliyor. Ters çevrilen frekanslar kişiye verilerek hastalık ve bağımlılık güvenli bir şekilde ortadan kaldırılıyor.

TİTREŞİM FREKANSI İLE KİLO ALIMINININ ÖNÜNE GEÇİLİYOR

Tedavi yapılması gerekliliği oluştuğunda hastaya bazı testler yapılması gerektiğini ifade eden Dr. Fahrettin Birbilen, “Kliniğimize başvuran hastalardan ilk olarak detaylı bir hastalık öyküsü alınır. Fiziki muayenesi yapılır. Daha sonra, biorezonans test yöntemleri ile hastalığa sebep olan etkenler tespit edilir. Bu uygulamalar her hastaya ve her hastalığa özeldir. Gıda testi, hormon testi, bağırsak florası testi, ağır metal testi, toksit madde testi ile hastalıkların etkenleri tespit edilir. Elde edilen sonuçlarla hastalara özel olarak tedavi seçenekleri uygulanır” şeklinde konuştu.

Biorezonans cihazı ile kilo verme ve gıda bağımlılık terapileri de gerçekleştirilebildiğine dikkat çeken Birbilen, “Gerçekleştirmiş olduğumuz terapiler ile kişinin özellikle düşkün olduğu ve kilo almasına neden olan besinleri tüketme isteğinde azalma sağlıyoruz. Fazla kilolara neden olan besin maddelerinin gıda testi ile tespit edilmesi ile vücudun tolere edemediği ve zararlı olan maddeleri diyetten çıkarıyoruz. Bu besinler, bazıları için çikolata ve diğer tatlılar iken bazıları için ise hamur işi, makarna ve ekmek olabiliyor. Uyguladığımız terapiler sonucu bir yandan kişinin iştahını çok daha kolay kontrol etmesini sağlarken bir yandan da kilo vermedeki en önemli etkenlerden biri olan stres kontrolünü de kolaylaştırıyoruz. Aslında baktığımızda, sadece gıda bağımlılığı değil, sigara tiryakiliği gibi her türlü madde bağımlılığının da tedavisinde bu yöntemi kullanmak mümkün” dedi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@