Ünlü Menajer Hasan Şimşekten Gençlere Öneriler !

Başarılı ve genç iş insanı ünlü menajer Hasan Şimşek konu hakkında bilgiler verdi. İş insanı Hasan Şimşek gençlere ise ’Dünyayı takip edin’ önerisinde bulundu.

Hayat - Yaşam 05.10.2020, 15:25
Ünlü Menajer Hasan Şimşekten Gençlere Öneriler !

Hasan Şimşek, Türkiye'de birçok ünlü ismin menajerliğini yapıyorum ve bu yaşta bu başarıyı güçlü bir aile yapısına sahip olmaya borçluyum. Birlik ve beraberliğin olduğu, azim ve çalışmanın da katkılarıyla başarılı olmamak elde değil. İnsanların tabii ki de çocukluğundan bir hedefleri bir amaçları olması gerekiyor. Amaçsız büyümek, yolumuzu karıştırmamıza aynı zamanda hedefe giden yolda zaman kaybına neden olmaktadır. Bu da insanın kendisini iyi tanımasından geçmektedir. Ben çocukken futbolcu yada müzisyen olmayı düşünürdüm, yeteneklerim o yöndeydi ancak hayatın bana sunduğu imkanlar bazen düşündüğümden farklıydı. Ben de kendime menajer ve danışman olmayı seçip o yönde kendimi geliştirdim. Bunu okul hayatında belirleyip ona göre yaşadım” dedi

İş insanı olmak isteyen gençlere önerilerde bulunan Şimşek, “Öncelikle günümüzde nelerin değerli olup olmadığını iyi bilmeleri gerekmektedir. Bunları nasıl kullanacaklarını aynı zamanda dünyayı takip etmeleri gerektiğini söyleyebilirim. Unutulmamalıdır ki her şeyden önce severek, isteyerek, azimle çalışarak ve doğru olarak kişiyi hedefe en doğru ve en hızlı şekilde götürecektir diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@