Türkiye'nin en Kafa Radyo Kanalı

Türkiye'nin en kafa radyo kanalını dinleyenler yalnızca müzik dinlemiyor, aynı zamanda birbirinden değerli isimlerin programlarını da dinleme fırsatına sahip oluyor.

Hayat - Yaşam 01.09.2020, 21:39
Türkiye'nin en Kafa Radyo Kanalı

Bir radyo kanalından beklentisi müzik dinlemenin ötesinde olanların buluştuğu bir radyo kanalı: Kafa Radyo. Radyo dünyasına Efem Medya Radyo ve Televizyon A.Ş. bünyesinde 1 Şubat 2019 yılında giriş yapan bu kanal, yeni olmasına karşın oldukça fazla dinleyiciye sahiptir. Çünkü Kafa Radyo, hem karasal olarak yayın yapması hem de internet üzerinden de erişilebilir olması sebebiyle etkinlik alanı oldukça genişlemiştir. Türkiye'nin en kafa radyo kanalını dinleyenler yalnızca müzik dinlemiyor. Aynı zamanda birbirinden değerli isimlerin programlarını da dinleme fırsatına sahip oluyor. Böylelikle çok daha bilgilendirici ve eğitim bir radyo kanalı haline geliyor. Zaten bu radyo kanalının ne kadar zengin bir içeriğe sahip olduğunu görmek isterseniz internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Orada yayın akışı ve programlarla ilgili detaylı bilgilerle birlikte gündemle ilgili başlıklara da ulaşabilirsiniz.

Bu Radyonun Adı Neden “Kafa Radyo”?

Peki, gelelim bu radyosunun ismine. Neden “Kafa Radyo” deniliyor? Aslında bu sorunun cevabı çok basit. Çünkü insanların bu radyo kanalına ziyaretlerindeki amaçları biraz kafa dağıtmaktır. Genel olarak gençlere hitap eden bir radyo kanalı gibi görünse de aslında çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Müziklerin yanı sıra radyo kanalında yer verilen programlarda gündeme ilişkin konular ele alınmaktadır. Kafa Radyo , dinleyicilerin özgürce fikirlerini paylaşabildikleri bir platform olması sebebiyle de çok tercih edilmektedir. Sabahın erken saatlerinde dinleyicileri hem trafik hem de hava durumuyla ilgili bilgilendiren yayınlar yapılmaktadır. Akşam saatlerinde ve yine gün içerisinde de gündemi yakından ilgilen konularla ilgili değerli isimlerin tartışmalarına yer verilmekte ve dinleyicilerin de bu tartışmalara dahil olmasına olanak sağlanmaktadır.

Kafa Radyo’da Kimleri Dinliyoruz?

Kafa Radyo’da birbirinden değişik ve faydalı programlar yer alıyor. Bu programlarda Türkiye’nin çok değerli isimleri dinleyicilerle bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor. Örneğin; tarih konusunda en değerli isimlerden olan İlber Ortaylı, bu radyo kanalında “İlter Ortaylı Kafası” programında dinleyicileri ile buluşuyor. Yine Oğuz Atay ve Rauf Gerz, programlarında gündem için önemli konu başlıklarını ele alıyorlar. Zaman zaman birbirlerine karşıt düşüncede olan bu ikilinin programları da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Eğlence programlarında ise elbette ilk akla gelen isim Zeki Kayahan Coşkun oluyor. Matrax programını radyo severler arasında bilmeyen yoktur. Zeki Kayahan Coşkun daha önce çalıştığı radyo kanallarında da aynı isimle yürüttüğü programına Kafa Radyo’da kaldığı yerden devam ediyor.

Her Geçen Gün Büyüyen Kafa Radyo Ailesi Seni de Bekliyor

Eğer sen hala Kafa Radyo ile tanışmadıysan seni bir an önce bu radyo kanalı ile tanışmaya davet ediyoruz. Dilersen internet üzerinden kendi sayfasından dinleyebilir dilersen de radyo dinle one sitesi üzerinden de dinleyebilirsin. İnternetten dinlemek istemezsen de işte sana Kafa Radyo karasal frekans bilgileri: İstanbul 89.6, Ankara 103.3, İzmir Merkez 102.0, İzmir Çeşme 101.3, Adana 98.0, Aksaray 88.8, Afyon 96.5, Aydın 98.0, Aydın Kuşadası 88.0, Antalya 101.5, Antalya Kaş 87.9, Antalya Alanya 107.5, Balıkesir 96.2, Balıkesir Bandırma 94.2, Balıkesir Edremit 92.4, Bolu 92.0, Burdur 104.0, Bursa 90.2, Çanakkale 90.5, Denizli 100.5, Diyarbakır 90.7 ve diğer tüm şehirleri yine internet sitesi üzerinden tek tek öğrenebilirsiniz. Kafa Radyo ile ilgili görüş ve önerilerinizi dilerseniz whatsapp hattından dilerseniz de internet sitesindeki iletişim formunu doldurarak Kafa Radyo ekibine iletebilirsiniz. Radyo çalışanları dinleyicilerin fikirlerini her zaman birinci planda tutmaktadır ve onların talepleri doğrultusunda çalışmalarını ve programlarını yürütmektedir. Hangi gün hangi programların yayını yapılıyor diye merak ediyorsanız da sizleri Kafa Radyo’nun internet sitesine bekliyoruz.

Radyo Dinle: https://www.radyodinle.one

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@