Tıraş Sepetinize Yaprak Jilet Koymayı Unutmayın

Yaprak jilette zaza markası Türkiye'nin ilk, dünyanın üçüncü büyük firmasıdır. 100 yıllık deneyimle traş sektöründe öncü bir firmadır.

Hayat - Yaşam 14.03.2020, 15:03 17.03.2020, 16:07
Tıraş Sepetinize Yaprak Jilet Koymayı Unutmayın

Yaprak jilette zaza markası Türkiye'nin ilk, dünyanın üçüncü büyük firmasıdır. 100 yıllık deneyimle traş sektöründe öncü bir firmadır. Teknoloji olarak ABD ile çalışan ve Türkiye için özel üretilen ürünlerdir. Sert ve gür sakallar baz alınarak dünyanın en iyi paslanmaz çelikleri ile üretilmiştir.

 Daha fazla kayganlık ve cildi daha az tahriş etmesi için özel bir kaplama ile üretiliyor. 100 yıllık tecrübenin muhteşem kalitesi ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Zaza çift taraflı yaprak jilet kutu içinde 10 adet bulunan bir üretimdir. 5 adet çift taraflı traş bulunur ve toplamda 100 adet yaprak jiletiniz olur.

 Lord Yarım Yaprak Ustura Jiletini Denediniz mı?

 Lord tek taraflı yaprak jilet traş sektöründe deneyimi ile öne çıkan zaza firması ürünüdür. Türkiye'ye özel İsveç çeliği kalitesi ve teknolojisi ile ortak iş birliği olarak üretilmiştir. Sert ve gür, yumuşak ve seyrek bütün sakal tipleri için dünyanın en iyi ve kaliteli çelikleri ile üretilmiştir.

 Bu üründe daha az tahriş etmek ve daha fazla kayganlık sağlamak için özel olarak kaplanmıştır. Bir kuru içinde toplamda 100 adet paslanmaz çelikten üretilen yarım yaprak ustura jiletine sahip olabilirsiniz.

 Van Der Hagen Yaprak Jilet İle Kalitenin Sırrını Keşfedin

 Cildinize zarif bir yakınlıkla ve rahat kullanımı ile traştan zevk almanızı sağlar. Bıçak ömrünü daha faydalı kullanmak için her iki tarafı kullanma imkanı sunar. Muhteşem bir tecrübe ile paslanmaz çelik ile üretilmiş çok Van Der Hagen jiletli yaprak bıçak yüzünde tebessüm bırakır. Bu ürün Almanya' da mukavemet ve esneklik testlerine tabi tutulmuş ve buzlu çelik malzemeden imal edilmiştir. Diğerlerinden farkı bir bıçakla tıraş olmanız sayesinde tıraş bıçağı ve tahrişleri azaltmış olursunuz. Pürüzsüz bir traş için yaprak jiletin her iki tarafını da kullanabilirsiniz.

 Firma ürünlerinde Alman, Amerika, İsveç, İngiliz ve Japon çeliklerini ham madde olarak kullanıyor. Bazen Mısır Lord firması ile karıştırılırsa da Doğu Avrupa ve Orta doğu ülkeleri için üretilen krom kaplamalı ürünler keskinlik için çok beğeniliyor.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@