Robot Süpürge 2020 Özellikler

Modern teknolojinin bir getirisi olan hayatımızda yer etmeye başlayan robot süpürgeler artık her evde bulunan bir temizlik ürünü olmuştur.

Hayat - Yaşam 13.07.2020, 10:13 07.09.2020, 23:06
Robot Süpürge 2020 Özellikler

Modern teknolojinin bir getirisi olan hayatımızda yer etmeye başlayan robot süpürgeler artık her evde bulunan bir temizlik ürünü olmuştur. Farklı teknik özellikleri ve teknolojik özellikleri bulunan robot süpürgeler aynı zamanda kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde robot süpürge üreticileri tarafından geliştirilen ve farklı özelliklere sahip olan robot süpürgeler; çalışma süreleri, batarya özellikleri, ağırlıkları, çıkabildiklerine yükseklikleri, Wi-Fi özelliği, temizlenebilir toz haznesi, su ve toz tankı kapasitesi gibi farklı özelliklerle birbirinden ayrılmaktadır. Robot süpürge modelleri arasında yer alan ve kullanıcılara avantaj sağlayan bu özellikler aynı zamanda evlerinizin kolay bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.

Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Robot süpürge seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta robot süpürgenin çalışma süresidir. Robot süpürge modelleri genel olarak minimum 50 dakika çalışma süresi özelliğine sahip olacak şekilde tasarlanmış üretilmiştir. Robot süpürge modelleri arasında yer alan ve 150 dakika çalışma süresine sahip olan modellerde bulunmaktadır. Robot süpürgenin çalışma süresi ne kadar uzun olursa sizin için o kadar avantaj olacaktır.

Robot süpürge satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi de batarya kapasitesidir. Batarya kapasitesi ne kadar yüksek olursa çalışma süresi o kadar fazla olur. Bu nedenle standart üretim olan 1800 mA bataryalar yerine daha yüksek kapasiteleri sahip bataryalar ile üretilmiş modelleri tercih etek size avantaj sağlayacaktır.

Robot süpürge tercih ederken dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesi de etkin temizlik alanı mesafesidir. Etkin temizlik alanı robot süpürge modellerinin temizlik yapabileceğini ve çalışma süresi boyunca temizleyeceği mesafeyi belirlemektedir. 150 dakika çalışma süresine sahip olan bir robot süpürge ortalama olarak 300 metre² alanı etkin bir şekilde temizleyebilir. Bu nedenle robot süpürge alırken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri de etkin temizlik alanıdır.

Robot süpürge satılırken tercih edeceğiniz modelin özellikleri arasında belli yüksekliği çıkabilme özelliğine bulunmalıdır. Birçok robot, genel olarak belli bir yüksekliğe çıkabilme özelliğine sahip değilken robot süpürge modelleri arasında yer alan bazı modeller dört santim yüksekliğe kadar çıkabilmektedir. Bu özellik sayesinde evinizde bulunan katı parçalar robot süpürge tarafından temizlenmektedir.

Robot süpürge tercih ederken dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesi de süpürgenin toz tankı kapasitesidir. Toz tankı kapasitesi ne kadar fazla olursa temizlik sayısı o kadar fazla olacaktır. Her temizlikte biriken toz miktarı tankın kapasitesine göre belirleneceği için temizlik sayısı oldukça artacaktır.

Robot modeller için en önemli özellikler arasında yer alan lazer tarama özelliğidir. Lazer tarama özelliği sayesinde çevrelerinde bulunan lekeleri ve kirleri tespit eden robot süpürgeler bu sayede kolayca temizlik yapmaktadır. Bu nedenle 360° lazer tarama özelliği bulunan robot süpürge modeli tercih edilmesi size çok fazla avantaj sağlayacaktır. Lazer tarama özelliği etkin temizlik alanı ile doğru orantılıdır.

Robot Süpürge Fiyatları

Bu özelliklere göre tercih edilecek robot süpürge fiyatı da değişkenlik gösterir. Bu özellikler tüm robot süpürgelerde ortak olan özellikler olmadığından bu özelliklerin bulunduğu modellerde fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Batarya kapasitesi, çalışma süresi robot süpürge fiyatı belirlenmesinde çok etkilidir. Ayrıca wi-fi özelliği, lazer tarama özelliği gibi özelliklerde robot süpürge fiyatlarının değişkenlik göstermesinde etkili olmuştur. Evinizde profesyonel bir robot süpürge kullanmak istiyorsanız etkin temizlik alanı çok geniş olan, çalışma süresi ve bataryası yüksek olan, lazer tarama özelliğine sahip olan bir model tercih etmelisiniz. Bu özelliklere sahip bir robot süpürge fiyatı ortalama fiyatların üzerinde olacaktır.

 Kaynak:  https://www.neoldu.com/robot-supurge-38233h.htm

Yorumlar (1)
ümit 4 ay önce
çok güzel özellikler gerçektenten
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@