Reynmen Kimdir?

Reynmen gerçek adı Yusuf Aktaş olan bir sosyal medya fenomenidir. 6 Aralık 1995 doğumlu olan Reynmen aslen Sivaslıdır.

Hayat - Yaşam 19.03.2020, 17:18 07.09.2020, 23:07
Reynmen Kimdir?

Reynmen gerçek adı Yusuf Aktaş olan bir sosyal medya fenomenidir. 6 Aralık 1995 doğumlu olan Reynmen aslen Sivaslıdır. İstanbul Bağcılarda dünyaya gelen Yusuf’un bir ablası bir de erkek kardeşi vardır. İlkokulu Ahmet Kabaklı okulunda okurken nakil ile Fatih sultan Mehmet İlköğretim okuluna geçiş yapmış ve burada ilkokul eğitimini tamamlamıştır.

Buranın ardından Bahçeşehir Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek lisesine giren ancak oradan mezun olmadan Bahçeşehir Anadolu Lisesine geçiş yapan ve burada da eğitimin tamamlayamadan okulu bırakan Reynmen lise eğitimini açık öğretimden tamamlamıştır. Bugün ise Radyo Televizyon Programcılığı okumaktadır.

Scorp Fenomeni Reynmen

Yusuf Aktaş Reynmen ismi ile Scorp için çekmiş olduğu videolar sayesinde bugün ülkede en çok tanınan ve takip edilen sosyal medya fenomenlerinden birisidir. Sahip olduğu kitle öyle geniş ve öyle etkindir ki, bu onun sahip olduğu en güçlü silahıdır.

Çok geniş bir kitleye sahip olan Reynmen özellikle genç nesil tarafından her hareketi takip edilen, her atmış olduğu video ile milyonlarca izleyiciye ulaşan gerçek bir sosyal medya kahramanıdır.

Youtube kanalını ve tüm sosyal medya kanallarını en iyi şekilde kullanan Reynmen birçok ünlü sanatçı ile büyük tartışmalar imza atarken, bazıları ile oldukça güzel ilişkiler sahiptir. Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile birlikte söylediği şarkı çok büyük beğeni almıştır.

Ve Reynmen’in sosyal meyda da ne denli etkin olduğunun ve başarısının en büyük kanıtlarından birisi de dünyaca ünlü aktör Dwayne Hohnson ile bir araya gelmiş olmasıdır. Hong Kong’ta görüştüğü dünyaca ünlü aktör Reynmen’in sosyal medyada ne kadar önemli bir insan olduğunu milyonlara göstermiştir.

Reynmen Single Çalışmaları

Reynmen videolarının yanında oldukça başarılı single çalışmalar ile etkinliğini desteklemektedir. 2017 yılında başladığı single çalışmalarına bugün hala devam etmektedir. 2017 yılında yapmış olduğu Biziz şarkısı ile gündeme oturmuştur. Bunun hemen ardından gelen Voyovoy ile gündemden hiç düşmedi. Mp3kedi.com adresinden tüm bu single çalışamlarına ulaşabilir ve sanatçının gelişimini bu adres üzerinden takip edebilirsiniz.

2018 yılında Toz Duman ile yükselişine devam eden Reynmen sosyal medyanın da etkisi ile her geçen gün daha da çok tanınır oldu. 2019 yılında sektöre damga vuran Derdim Olsun piyasa düştü ve bu single ile Reynmen daha da güçlü bir hale geldi. Bu süreçte birçok sanatçı ve müzik insanı ile ciddi polemiklere girdi. Birçok insan tarafından bu tavır ve tarzı eleştirilirken, sayısı milyonları geçen takipçisi onu her zaman destekledi.

2019 yılında yükselişine Sen Aldırma ile devam etti. 1998 yılında İbrahim Erkal ile çıkış yapan bu şarkı Reynem ve Bilal Sonses düeti ile bambaşka bir hal aldı ve milyonları peşinden sürükledi. 2019 yılında üç farklı single çalışması sığdıran Reynmen yine 2019 yılında çıkarmış olduğu Ela ile hep gündemde kalmayı başardı. Single çalışmaları için çekmiş olduğu kliplerin her biri hep çok etkileyici bulundu ve beğenildi.

Ve bugün 2020 yılında çıkarmış olduğu Reynmen Leila isimli single ile Reynmen başarılarına başarı eklemeye devam ediyor. 3 Şubat 2020 Pazartesi günü sabah 08.00 itibari ile kendisine ait olan Youtube kanalında yayınlanmaya başlanan Leila çok kısa sürede 6 milyonun üzerinde kişi tarafından izlendi. Ve Youtube trend listesine birinci sıradan giriş yaptı. Şarkı sözleri de en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bu şarkıyı henüz dinlemediyseniz veya bilgisayarınıza indirmediyseniz siteye giriş yapabilirsiniz. Sitede sizler için hazır olan bu şarkıyı anında dinleyebilirsiniz. Veya mp3 indir seçeneği ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@