Punto Deriden Rus turistlere özel defile

İstanbul’daki tur programlarına Sultanahmet’te başlayan Rus turistlerin ikinci durağı; deri sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Punto Leather & Fur oldu.

Hayat - Yaşam 25.09.2020, 12:44 21.10.2020, 21:48
Punto Deriden Rus turistlere özel defile

İstanbul’daki tur programlarına Sultanahmet’te başlayan Rus turistlerin ikinci durağı; deri sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Punto Leather & Fur oldu. Rusya pazarı için özel bir koleksiyon hazırlayan Punto Deri, Rus
 kafile için bir defile organize etti.

İstanbul’da ağırlanan Rus grup, Punto Deri tarafından kendilerine özel olarak hazırlanan defileye katıldı

Rus misafirleri 250 kişilik ekibiyle İstanbul’da ağırlıyor. Bugün Sultanahmet turu çerçevesinde gezen Rus  kafile, Punto Group tarafından hazırlanan deri defilesinde keyifli anlar yaşadı. Defile kapsamında bir araya geldiğimiz Punto Leather & Fur’unMüdürü Muammer Gür, Rus  pazarı için ayrı bir koleksiyon yaptıklarını dile getirerek şu açıklamalarda bulundu

RUSLARI MUTLU EDECEK DEFİLE

2019 yılının geçtiğimiz sezonlara göre çok daha iyi geçtiğini kaydeden Muammer Gür, İstanbul turizmine biran önce kruvaziyer turizminin katkı sağlamasını bekliyor.
İstanbul’da yoğun bir Rus turist hareketliliği olduğunu ve otellerdeki doluluk oranlarının yüksek olduğunu belirten Gür, “Uzak Doğu pazarı da iyi bir şekilde devam ediyor. 2020’da gemi turizminden beklentimiz var. Çünkü İstanbul’u ayakta tutan diğer faktörlerden biri gemi turizmi. Bunun içerisinde bulunan Avrupalı ve Amerikalı ziyaretçiler İstanbul’un kıymetini daha iyi biliyor. Onlarla kültürel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ancak diğer ziyaretçiler ise daha çok yeme-içme sektörüyle ilgileniyor. Güvenilir algısı olduğu sürece gemiler Türkiye’ye geliyor” dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@