Pokut Yaylası Ziyaretçi Akınına Uğradı - Trippters

Pokut Rize yaylaları içerisinden en çok ilgi gören yayla oldu. Doğa aşığı iseniz pokut yaylasına mutlaka uğramanız gerekmektedir.

Hayat - Yaşam 25.12.2020, 09:06
Pokut Yaylası Ziyaretçi Akınına Uğradı - Trippters

Pokut yaylası, Çamlıhemşin’den hava koşullarına bağlı olarak 1,5 saat ile 3 saat arasında ulaşılabilen bir yayladır. Rize’nin oldukça meşhur olan bu yaylası, bölge içerisinde hem turistik aktivitelere ev sahipliği yapması hem de doğa sporlarına karşı yatkınlığıyla fazlasıyla tercih edilebilmektedir. Rize merkezde düzenlenen turlar günübirlik ya da konaklamalı olarak tercih edilebilmektedir. Bugüne özel fırsatlarla siz de Pokut yaylası turlarına katılım göstermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Pokut yaylası bölge içerisinde yaşayan yöre halkının dillere destan misafirperverliği ile daha da unutulmaz bir hale gelmektedir.

Pokut yaylası

Pokut yayla turlarında tercih edebileceğiniz yapıların tamamı, pandemi koşullarına uygun olarak yapılmaktadır. Tercih ettiğiniz tur yapısına uygun olarak, oturma düzeni ve koşullar ile ilgili detayları alabilirsiniz. Pokut yaylası turlarında hem güzergah içerisinde hem de varış noktasında çeşitli aktiviteler burada sizleri bekliyor. Tercih edebileceğiniz aktiviteler arasında doğa sporları, rafting ve tracking gibi etkinlikler yer alırken, gurme gezileri için de Pokut turu bölgesi fazlasıyla rağbet görmektedir.

Klasikleşmiş dört duvar arası tatil yapılara nazaran yayla turları ile hem doğa ile daha çok buluşabilecek, hem de tur boyunca pandeminin oluşturduğu olumsuz havayı üstünüzden atabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bugüne özel fiyatlarla tur içerisinde rezervasyon yaptırıp yerinizi ayırtmak. Günübirlik turlar sabahın erken saatlerinden itibaren yol alırken, konaklamalı turlarda program konukların insiyatifine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Pokut yaylası Turu

Pokut yayla turlarında ayrıca eşsiz lezzetler sizleri bekliyor. Pokut bölgesinde konaklayan yöre halkı, eşsiz doğa lezzetlerini kullanıcılar için bir araya getirdi. Bölge halkını ziyaret edebileceğiniz gibi orada yöresel lezzetleri de deneyebilirsiniz. Fiyatlandırma detayları ile ilgili sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pokut bölgesi dışında Rize ve Karadeniz’in eşsiz doğasıyla ilgili alternatif tur bölgelerini de ziyaret etmek için zaman kaybetmeyin. Bölgenin eşsiz doğası, konuklarına unutamayacakları bir tatil fırsatı sunuyor. Üstelik programlarımız içerisinde oluşan opsiyonlar, her bütçeye uygun çözümler de yaratıyor. Karadeniz’in bu eşsiz doğasında siz de Covid-19’un yarattığı stresi gerinizde bırakın ve tur programımıza katılım göstererek giriş yapın. Unutamayacağınız bir deneyim için vakit kaybetmeyin.

Kaynak: https://www.trippters.com/

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@