Müge Anlı'da esrarengiz yasak aşk iddiası!

Müge Anlı'da esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan 3 kişiyle ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Sinop'taki olayın perde arkasında yasak aşk var deniyor.

Hayat - Yaşam 24.06.2020, 13:15
Müge Anlı'da esrarengiz yasak aşk iddiası!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 22 Nisan 2019’da Sinop’ta bir evde çıkan yangın 3 kişi hayatını kaybetti. Ancak yangından sonra ölen 3 kişinin ne cesetlerine nede kemik parçalarına ulaşılamadı. Esrarengiz yangın sonrası ise bir çok iddia ortaya atıldı. Bu gün canlı yayında ölen 3 kişinin yasak aşk kurbanı olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. En büyük şüpheli ise Nurten Özkaya'nın eşi Erdal Özkaya ve annesi Şaziye hanım. Peki Sinop'ta yangında ortadan kaybolan 3 kişiye ne oldu? Yanan 3 kişi yasak aşk kurbanı mı? İşte esrarengiz yangınlar ilgili şoke eden iddialar...

Sinop'un Türkeli ilçesinde tek katlı ahşap evde çıkan, Nurten (28) ve oğlu Ramazan Özkaya (4) ile eşinin anneannesi Hanife Özcan'ın (105) yaşamını yitirdiği belirtilen yangının ardından enkazdan elde edilen kemiklere Ankara Adli Tıp Kurumu'nda DNA testi yapıldı. Ancak testte kemiklerin hayvanlara ait olduğu ortaya çıktı.

3 kişinin yaşadığı veya öldüğüne dair henüz bir belirtiye rastlanmadı. Ortaya çıkan deliller ve iddialar ise 3 kişinin cinayete kurban gittiği yönünde oldu. İddialara göre evdeki 3 kişinin öldürülüp başka yere gömülmesi ağır bastı. En büyük şüpheliler ise Erdal Özkaya ve kayınvalide Şaziye hanım.

Erdal Özkaya'nın o gün eşiyle son olarak saat 14:45'de görüştüğü öğrenilmişti. Görüşmenin ise çok kısa sürdüğü ortaya çıkmıştı. Aradan geçen zamanın bu kadar kısa olması 3 kişinin evde olmadığı akıllara getirdi. Yangından 9 dakika önce Erdal Özkaya eşiyle görüşmüş sonrada yangın çıkmıştı. Yangını bu kadar kısa sürede çıkması ise şüpheleri beraberinde getirdi.

Bir diğer iddia ise 3 kişinin kandırılıp bir arabaya bindirip kaçırılması yönündeydi. Erdal Bey ise geçtiğimiz hafta Müge Anlı'ya "Şaban Cevdat'ı suçluyor. Ama benim vicdanım buna elvermiyor. Cevdet'in hiç böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Ama benim Cevdet'in üzerine gitmemi söyleyen Şaban. O yüzden Cevdet'e bir şey söylüyorum. Eğer arabaya binecekler ise benim anneannem Şaban'ın karısıyla çok rahat biner."  açıklaması ile Şaban beyden şüphelendiğini dolaylı yoldan açıklamıştı.

Şaban ortaya çıkan konuşmalara göre ilk çocuğununda kendisinden olmadığını düşülüyordu. Eşinin hamile olduğunu öğrenince 'Çocuk benden mi?" diye sormuş ve eşiyle yangından 2 hafta önce bir tartışma yaşanmıştı. Diğer bir iddia ise Erdal beyin küçükken geçirdiği kasıklarıyla ilgili bir problemden dolayı çocuğunun olmadığı yönündeydi.

Dikkat çeken bir diğer detay ise her defasında yayın sırasında Erdal Özkaya'yı yönlendirmeye çalıştığı iddia edilen Şaban Özcan'nın Erdal ve annesini konuşturmaması. Buda 3 kişinin bir şeyleri sakladığı şüphesi uyandırdı.

Şaban Özcan bu gün canlı yayında "Ben Nurten ile her akşam istediğim gibi aile ile iç içeyim. 40 senedir iç içeyim." açıklamasını yaptı. Bu açıklaması dikkatleri başka şekilde üzerine çekti ve yasak aşk sorusu akıllara getirdi.Asıl bombada Nurten'in kız kardeşinden geldi. Nurten'in eşi Erdal'a "Sen Nurten'i namussuzluk yaparken mi gördün" sorusunu canlı yayında sorması olayın seyrini değiştirdi.Nurten'in kız kardeşi canlı yayında şu açıklamayı yaptı;" Erdal ve annesi Nurten'i uygunsuz bir şekilde evde gördü Nurten'i. Duyumların da oldu zaten bu iş namustan oldu. Erdal yatak odası mevzusunu açıklasın..." çıkışı canlı yayında bomba etkisi yaptı.

Nurten'in kız kardeşi isim vermese de Şaban Özcan ile kardeşinin yasak aşk yaşadığını iddia etti. Yasak aşkın ortaya çıkmasıyla da Erdal ve annesi Nurten'i öldürüp ortadan kaldırdı ve yangın süsü verdi.

Bütün bu iddiaları reddeden Erdal Özkaya'nın ilerleyen günlerde konu ile ilgili ne yapacağı merak konusu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@