Kaşlarımızı Gürleştirmek İçin Neler Yapabiliriz

Kadınlar için güzellik algısı oldukça kritik bir olgudur. Bu algının ilk odak noktası ise tartışmasız olarak yüz bölgesidir.

Hayat - Yaşam 23.12.2020, 23:15 24.12.2020, 09:36
Kaşlarımızı Gürleştirmek İçin Neler Yapabiliriz

Kadınlar için güzellik algısı oldukça kritik bir olgudur. Bu algının ilk odak noktası ise tartışmasız olarak yüz bölgesidir. Bu noktada ise yetenekli ve kıvrak zekalı olmanın artısı ile beraber istenilen algı yakalanabilmektedir. Bu yazımız için odak noktamız da kaş gürleştirmek için doğal öneriler üzerine olacaktır. Yüzümüze baktığımızda saçın dışında etkisi olabilecek bir diğer protein özlü kahraman kaşlarımızdır. Kimi kadın doğuştan bir şekilde hacimli kaşlara sahipken kimileri değildir. Hacimli kaşların kolay ve istenilen şekli elde etme aşmasında avantajı olması bilinmekte ve gür kaşlara sahip olmak için de bir takım yöntemlere başvurulmaktadır.

İlk Yöntem: Sarımsak

Sarımsak koku olarak rahatsız edici bir kimliğe sahip olsa da birçok faydayı da beraberinde getiriyor. Erkeklerde sakal gürleştirmek için başvurulan sarımsak ile beraber kaş gürleştirmek de mümkün. Bu yöntem için ihtiyacımız olan tek şey bir diş sarımsak. Güzelliğinizi ve kişisel bakımınızı önemsiyorsanız kaş, saç, tırnak, cilt bakımlarının yer aldığı yazı dizimiz için üsteki linke tıklayınız. Bir bıçak vasıtası ile ikiye böldüğümüz sarımsağı kaşlar üzerinde hafif baskı yaparak gezdiriyoruz. Gezdirmenin ardından 30 dakika gibi bir süre emilim yapılmasını bekliyor ve ardından su ile duruluyoruz. Kıl köklerini besleyen bu yöntem haftada en az 3 en fazla 4 kere tekrarlanması sonucu istediğiniz gelişimi sağlayacaktır.    

İkinci Yöntem: Fındık Yağı

Kavrulmuş fındık veya aktardan ulaşılabilecek bu yağ tipi ile yine kıl köklerinizi beslemek mümkündür.

Üçüncü Yöntem: Yumurta Sarısı

Faydası saymak ile bitmeyen yumurtanın en değeri yüksek olan kısmı olan sarısı bu noktada da faydalı bir etmen. Bir kaba ayırdığımız yumurta sarısını sürülebilecek bir kıvama gelene kadar çırpın. Ardından kaşlarınıza sürün ve durulamak için 20 dakika bekleyin. Haftada 2-3 defa uygulamak sonuç verecektir.

Dördüncü Yöntem: Hintyağı

Kaş gürleştirmek için başvurulan yöntemlerden biri de hintyağı uygulamasıdır. Aktarlardan ulaşabileceğiniz bu ürünü parmak uçlarınız vasıtası ile kaşlarınıza masaj yapar biçimde uygulayın. Uygulama sonrası yarım saat bekleyin ve ılık su ile beraber durulayın. Deneyenlerin ortak görüşü yöntemin etkisinin tam olarak 6 haftalık süreçte ortaya çıktığı yönünde. Her kaş gürleştirmek için doğal önerilerde unutulmaması gereken nokta hepsinin alerjen olabileceğidir. Eğer böyle bir tanınız var veya şüpheleniyorsanız yöntemleri uygulamaktan kaçının. Sonuçları ciddi olabilir. Her şeyden önce sağlık. Cilt ve saç bakımından, kombin önerilerine, saç modellerine, özel günlerde ihtiyacınız olabilecek yazılarımıza ulaşabilmek için aşağıdaki linke tıklayarak, detaylı yazı dizilerimize ve fotoğraflarımıza erişebilirsiniz. https://kadinev.com

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@