Hülya Avşar'ın peçe ile ilgili sözleri tepki çekti

Peçe takanlar için ''Kızım yolda gördüğünde öcü demiştim, korkmuştu'' diyen Hülya Avşar'ın sözleri tepki çekti. Oyuncu Arda Kural, ''Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz'' dedi.

Hayat - Yaşam 25.06.2020, 12:17
Hülya Avşar'ın peçe ile ilgili sözleri tepki çekti

Hülya Avşar, önceki gün kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir mekandan çıkarken görüntülendi. Siyah maske takan Avşar, peçe takan kadınlarla ilgili konuştu. Peçe kullananlar için 'Öcü' ifadesini kullanan Avşar'a ilk tepki oyuncu Arda Kural'dan geldi.

"ZEHRA PEÇELİLERİ GÖRÜNCE ÖCÜ DEMİŞTİM"
Yüzüne siyah bez maske takarak magazin muhabirlerinin karşısına geçen Avşar, "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini 'öcü' demiştim. Korkmuştu. Gerçekten çok zor hayatları varmış bir kere hava sıcak ve yemek yemek çok zor" ifadelerini kullandı.

İLK TEPKİ ARDA'DAN GELDİ
Son olarak TRT'de yayınlanan Tutunamayanlar dizisinde rol alan Arda Kural, Twitter hesabında Hülya Avşar için "Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@