En Profesyonel Çeviri Hizmeti: Mirora

İletişimin temelinde anlamak ve anlatmak olduğundan, bu temel iki unsur açısından yetkinliğe sahip olan çevirmenlerin çalıştığı çeviri şirketleri imdadımıza yetişir.

Hayat - Yaşam 11.08.2020, 00:58
En Profesyonel Çeviri Hizmeti: Mirora

Herhangi bir dilin, başka bir dile çevrilmesi süreçlerinin tümü olan çeviri, hayatımızın pek çok alanında ihtiyaç duyduğumuz hizmetlerden biridir. Bir dile tüm unsurlarıyla hâkim olmak, hayatımızın içerisinde pek çok dilin yetkinliğine sahip olarak ilerlemek zor ve emek isteyen bir süreç olduğundan bu süreci hakkıyla ilerleten ve profesyonel çeviri desteği veren çeviri şirketlerine ihtiyaç duyduğumuz bir gerçektir.

İletişimin temelinde anlamak ve anlatmak olduğundan, bu temel iki unsur açısından yetkinliğe sahip olan çevirmenlerin çalıştığı çeviri şirketleri imdadımıza yetişir. Binlerce iş alanında, hukuksal bağlamda, eğitim alanında, şahsi ihtiyaçlarda kendi dilimizin haricinde karşılaşacağımız yabancı bir dilin anlayabileceğimiz ve anlaşabileceğimiz noktaya gelmesi, bizlere bu konularda yardımcı olacak çeviri şirketleri tarafından mümkün hale gelir.

Bu ihtiyaçlarımızın farkında olan çeviri firmaları arasından başarıları ve kalite odaklı anlayışı ile rakiplerinden birkaç adım ileride olan Mirora Çeviri Şirketi, bizlere bu hususta her türlü desteği sağlayabilecek potansiyelde ve kapasitede uzman çevirmenleri istihdam etmektedir.

1997 yılından beri, çeviri, yerelleştirme ve dil danışmanlığı hizmeti veren Mirora Çeviri; bankacılık ve finans, farmakoloji, tıbbi literatür, klinik araştırmalar, medikal/tıbbi cihazlar, mühendislik, otomotiv, oyun ve website yerelleştirme, bilgi teknolojileri, yazılım ve donanım, toplum bilimleri, turizm ve yerelleştirme gibi birçok sektör ve alanda 200 milyon sözcükten fazla çeviri gerçekleştirmiştir.

Mirora, 2006 yılında Dublin ve 2016 yılında Dallas ofislerini açarak sektöre öncülük etmiş, İngiliz standart örgütü bsi. den belgeli (ISO:9001-2015) ilk ve tek Türk çeviri şirketi olarak, bünyesinde iki yüzün üzerinde yerli ve yabancı, kendi alanlarında uzmanlaşmış çevirmen, dil uzmanı ve çeviri firması ile çalışır.

İngilizce ve Türkçe dil çiftinin yanı sıra İngilizce bağıntılı, çeviri desteği alınması zor olan diller de dahil olmak üzere altmışın üzerinde dil çiftinde uluslararası standartlarda ve anadili hedef dil olan kurumsal partnerleriyle hizmet üreten Mirora, tüm gerekli çeviri süreçlerini uygular, belgeler ve müşterilerine tamamlanmış iş sunar.

Deneyimli ve dinamik çalışanları, kalite yönetimi sistemi, en son teknolojiye sahip donanım ve yazılımları, güncel proje yönetimi sistemi ile fark yaratan Mirora Çeviri, çeviri ile ilgili oluşabilecek her ihtiyaçta en doğru ve güvenilir danışmanlığı verir ve her projede müşteri memnuniyetini garanti eder.

Detaylı Bilgi için: https://www.mirora.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@