Cubicle Sistemler Nedir, Ne İşe Yarar?

Cubicle sistemler aslında gündelik yaşamda karşınıza birçok farklı noktada çıkan özel sistemlerdir.

Hayat - Yaşam 20.07.2020, 09:53
Cubicle Sistemler Nedir, Ne İşe Yarar?

Cubicle sistemler aslında gündelik yaşamda karşınıza birçok farklı noktada çıkan özel sistemlerdir. Aslında Kompakt Laminat olarak ta bilinen bu sistemler geniş alanlarda bölümlendirme yapmak ve o alanlarında çok daha verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için hazırlanan sistemlerin genel adıdır.

Cubicle sistemler spor salonlarında, okullarda, yurtlarda, alışveriş merkezlerinde ve toplu yaşam alanlarında kullanılmaktadır. wc kabin olarak, soyunma dolabı olarak, pisuvar bölümlendirmesi olarak, duş panelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cubicle sistemlerin yapıldığı malzeme çok özel bir malzemedir. Bu malzeme Kraft kağıdının yüksek ısı ve yüksek basınçta preslenerek sıkıştırılması ile elde edilen panellerdir. Bu paneller istenilen her renkte olabilmektedir. Çok geniş bir renk kartelasına sahip olan bu sistemler tamamen proje usulü hazırlanmaktadır.

Herhangi bir yapıda cubilce sistemlere ihtiyaç duyulduğunda bu alan ile ilgili olarak bir proje çalışması yapılmaktadır. Projeye göre kaç bölüm olması ve hangi ebatlarda olması projelendirilmektedir. Bu projeye göre bütün halde üretilmiş olan Cubicle paneller kesilmekte ve şekillendirilmektedir. Ve yine projeye göre montajları yapılmaktadır.

Ocak Cubicle Sistemleri

Ocak Cubicle Sistemleri firması olarak sizlere uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz. Sizlerde ihtiyacınız olan her alan için bizleri arayabilir ve bu alanlar için en uygun fiyatlı proje ve sistem kurulumu talebinde bulunabilirsiniz.

Cubicle sistemlerin diğer alternatif ürünlere göre çok büyük avantajları söz konusudur. Öncelikle bu sistemler en uygun maliyetli çalışmalardır. Sizlerde ocak Cubicle ile en kaliteli işçilik ve ürünlerden oluşan çalışmaları en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Böylece çok uzun yıllar güvenle ve sağlıkla kullanabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz.

Web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinde firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@